Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Tatia Charlotte Petrova 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Tatia Charlotte Petrova EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Tatia Charlotte Petrova EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Tatia Charlotte Petrova EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Tatia Charlotte Petrova EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Tatia Charlotte Petrova EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Tatia Charlotte Petrova EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Tatia Charlotte Petrova EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Tatia Charlotte Petrova EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Tatia Charlotte Petrova EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Elena Gilbert
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Katherine Pierce
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Klaus
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Avril
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Daniel Preskott
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Jensen
Tatia Charlotte Petrova Vote_lcapTatia Charlotte Petrova Voting_barTatia Charlotte Petrova Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Tatia Charlotte Petrova

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tatia C. Petrova
•• Vámpír
Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 18
Age : 1021
Tartózkodási hely : » Mystic Falls - Hawaii - NYC - és a világ többi része...

Tatia Charlotte Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Tatia Charlotte Petrova   Tatia Charlotte Petrova EmptyCsüt. Május 24, 2012 1:51 am

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és a tetteink, ezek határozzák meg, hogy kik vagyunk.
teljes név
TATIA CHARLOTTE PETROVA
kor
ezertíz
becenév
tia, lotte, char
faj
VÁMPÍR
születési idő és hely
bulgária, 1000-as évek
play by
nina dobrev
Figyeltem, ahogy a nap vörösre festi a horizontot, utolsó fényei ráragyognak a karomba édesen szunnyadó gyermekre. Fáradt voltam, még is a lelkembe égett a tűz, hogy mindentől megvédjem ha bárki közelebb merészkedne hozzá és az életére törne. Még kis idő. Nem kell sokat várnom, hiszen Esther sose késett el igazán. És ha azt mondja, hogy fontos dologról van szó, már tudom mit akar mondani. Niklaus és Elijah. Mindkettő elrabolta a szívem, kettétört a döntésképtelenségbe, hiszen nincs erőm egyiküket se elveszíteni. Bár félek, hogyha tovább várok a vita elfajulhat, és talán egyikőjük életét követelné, amit biztos nem élnék túl. El kell mennem – ahogy az anyjuk is akarja.
- Örülök, hogy eljöttél, Tatia – hallom meg a hangját ahogy szinte vízhangot kelt az aprócska szobába. Ránézek, közbe gyengéden magamhoz ölelem a gyermekem, hogy elrejtsem őt a rideg világ elől. Aprót biccentek majd a nem messze lévő székre mutatok, hogy foglaljon helyet. Nincs szükség felesleges szavakra. Engem csak a lényeg érdekel.
- Bizonyára sejted miért jöttem – kezd bele, majd halk sóhajt hallat. Még mindig nem áll szándékomba megszólalni, mert félek, hogy felébresztené édes álmából a fiam hideg hangnemem. – Nem vagy jó hatással a gyermekeimre, így meg kell kérjelek, hogy távozz a faluból. Mindenki érdekébe. – utolsó szavait erényesen, keményen megnyomta. Szemöldököm a homlokomig szalad; tényleg? Ennyire rontanám erre a levegőt? Hiszen a lakosok szeretnek, a nők mindig a társaságom szeretek a férfiak pedig úgy legeltetik, rajtam a szemem mintha először látnák a napot, és nem bírnának betelni szépséges varázsával. A falubéliek mindig is szerettek, úgy ahogy édesanyám soha nem tudott, és velem gyászolták a farkas támadásba elhunyt édesapámat.
- És ha nem akarok? – töröm meg a csöndet, és kihívóan állom a tekintetét. Nem félek a nőtől, bármekkora boszorkánynak is vallja magát. Legbelül csak egy önző, érzéketlen megtört asszony aki sose kapott elég szeretett. Ismerem az ilyeneket, hiszen eleget láttam belőlük még mielőtt ideérkeztem Európából. A tetteivel nem csak magát, hanem a családját is elpusztítja, de csak szépen lassan.
- Van egy ajánlatom a számodra – kezdi nyugalmat erőltetve az arcára, én pedig türelmesen várok. Nem sietek sehova, sőt most, hogy tudom hogy minden perc amit itt töltök ingerli Esthert nem is szándékozok egyhamar távozni. Hacsak valami jó indokot nem mond. Igen, és ez vagyok én – percről percre változnak a terveim. – Mit szólnál az örökélethez? Nem kérek mást mint egy kicsit a véredből, és az elkövetkező ezer évet szabadon, és örökké fiatalon töltheted. – igaz lenne? Létezik ilyen egyáltalán? Régi vágyamat fogalmazta meg előbb, hiszen a ráncok gondolata, és az öregkor volt az egyetlen félelmem, amit valaha is éreztem. Viszont másszempontból itt van nekem Victor, a fiam akit nem lenne szívem magára hagyni. de az élet ami rám vár, koránt sem neki való. Biztonságra, és szeretettre van szüksége. De megéri ez, ha közbe én a saját égető poklomat élem meg, egyedül, ráadásul minden nappal egyre öregebben? Nem tudom megadni neki azt amit kéne. De annyian vannak itt akik az életüket adnák egy gyermekért…
- Rendben – szólalok meg végül, és mélyen Esther szemébe nézek. – Egy feltététellel.

Egy évezred hosszú idő… Viszont rengeteg lehetőséget ad. Megismered a szerelmet, a csalódást, és megtanulsz felállni ha elesel. Az élet akadályokat görget eléd, de annyit kell tenned, hogy bátorságot gyűjtesz és átugrod őket. Mindenki halottnak hisz. A múlt eltévedt árnyéka vagyok, de mára meguntam a háttérszerepet. Eredeti vagyok. A Petrova vérvonal tőlem származik, mi az, hogy csak az utódaim csillognak a reflektorfénybe? Hát reszkess Mystic Falls. Téged se kíméllek.
Vissza az elejére Go down
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Tatia Charlotte Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatia Charlotte Petrova   Tatia Charlotte Petrova EmptyCsüt. Május 24, 2012 2:47 am

Ezaz, csajszi. Ne kíméld Mystic Falls-t!Razz
Tetszett a példa, mi mást mondhatnék, minthogy;


elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
 
Tatia Charlotte Petrova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» • • az eredeti petrova művészgaléria • •

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: