Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Benzinkút         5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Benzinkút         EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Benzinkút         EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Benzinkút         EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Benzinkút         EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Benzinkút         EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Benzinkút         EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Benzinkút         EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Benzinkút         EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Benzinkút         EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Elena Gilbert
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Katherine Pierce
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Klaus
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Avril
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Daniel Preskott
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Jensen
Benzinkút         Vote_lcapBenzinkút         Voting_barBenzinkút         Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Benzinkút

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Benzinkút         Empty
TémanyitásTárgy: Benzinkút    Benzinkút         EmptyKedd Május 15, 2012 7:05 am

...
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
Catalina Zora Martinez

Catalina Zora Martinez


Hozzászólások száma : 3
Age : 729
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Benzinkút         Empty
TémanyitásTárgy: Érkezés   Benzinkút         EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm

Begördültem a benzinútra, és kipattantam a kocsiból. Kicsit keményen csaptam be a fekete Honda Civic ajtaját, de még szoknom kellett az új verdát. Miközben tankoltam, a régi, rozoga kis Opelomra gondoltam, amit Európában hagytam. A szemembe fújt a szél, így mikor oldalra fordultam az összes hajam az arcomba csapódott, és majdnem sikerült lecsúsznom a padkán, amin óriási benzin és olajfolt éktelenkedett, természetesen totál összekenve a hófehér cipőmet és nadrágomat. De végül sikeresen a kutashoz értem.
Earl-ez volt a névtábláján, aki egy olajfoltos,valaha fehér pólót, és egy terepszínű,jobb napokat is látott kantáros nadrágot viselt. Őszes haját egy New York Yankees baseball sapka takarta, arcát 2 napos borosta, és kövér izzadtságcseppek tarkították.Nem is csodálkoztam, hisz az ember volt kb.55éves és vagy 130kg. Jeggyűrűt viselt a bal kezén, és egy 40év körüli, csinosnak mondható barna hajú nő fényképe díszelgett a telefon melletti polcon, egy virág és egy mécsestartó között.Ez volt az egyetlen dísztárgy, amit felfedezni véltem a koszos kis állomáson.Miközben Ő élénken telefonált valakivel, ha jól sejtem, kedves horgász cimborája lehetett a vonal túlvégén, mert többször is elhangzott, hogy: Hű, Öregem, most hogy megyünk a tóra?? sikerült szemúgyre vennem a helyet. Hát-gondoltam-nem a Hilton Szálló, de mit is várhatok egy útszéli kis benzinkúton...
Picit megköszörültem a torkom. No, nem mintha annyira siettem volna, csak a hosszú út kimerített, és igencsak éhes lettem. Na meg unakoztam. Smile
-Ne haragudj, Barney, le kell tennem, majd felhívlak!-mondta Earl, és lecsapta a kagylót.--Elnézést-fordult hozzám a pult mögött-nem láttam, hogy bejött. Kicsit aggasztó híreket kaptam...-Sóhajtott.
-Ó, ugyan semmiség!-válaszoltam.-Talán nem lesz a hétvégén horgászat?-Játszottam érdeklődést.
-Nem! Azaz, de, csak lehet, hogy mégsem.Hacsak nem csinálnak valamit azzal a bestiával-válaszolta Earl, és mielőtt szóra nyitottam volna a számat, már bele is kezdett.
-Hol elmennek, hol visszajönnek ezek a dögök. Hullákat hagynak szerte-szét, de a rendőrség mindet eltussolja.-Szürke szeme fontoskodóan kitágult és ide-oda ugrált.-Nem tudom mi lehet ez az állat vagy mi, de az biztos, hogy én nem megyek addig sehová, amíg megint itt ólálkodik-Az fix!
Hmm...-egy bestia? Itt, ezen a szép helyen?-Kérdeztem kissé türelmetlenül az öreget, miközben elpakoltam a visszajáró egy részét-A jattot visszatoltam a pulton át.
-Nevessen csak!Aztán majd ha egy erdei séta során kiszívjamagából valami az utolsó csepp vért is, majd eszébe jutok!Remélem nem esik baja, ha jól látom ideköltözik, ugye? Akkor hallgasson rám!Vigyázzon magára, nézzen a háta mögé és lehetőleg ne mászkáljon egyedül!Egy ilyen csinos, fiatal hölgynek nehogy baja essen!
-Kedves öntől-mondtam elgondolkodva-de azt hiszem én vagyok az utolső, akinek itt félnie kéne bármitől is.-Mondtam lassan. -Bár az valóban figyelemre méltó amit mondott.Talán mégsem lesz az ittlétem annyira unalmas, mint vártam-mondtam szinte csak magamnak, majd egy szempillantás alatt átvetettem magam a pulton, és tettem azt, amire teremtettek: Élveztem a torkomba pumpáló, meleg, kokrétan A Rh- vért....
Vissza az elejére Go down
 
Benzinkút
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Játéktér :: Határon túl-
Ugrás: