Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Elizabeth Elphee 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Elizabeth Elphee EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Elizabeth Elphee EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Elizabeth Elphee EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Elizabeth Elphee EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Elizabeth Elphee EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Elizabeth Elphee EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Elizabeth Elphee EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Elizabeth Elphee EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Elizabeth Elphee EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Elena Gilbert
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Katherine Pierce
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Klaus
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Avril
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Daniel Preskott
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Jensen
Elizabeth Elphee Vote_lcapElizabeth Elphee Voting_barElizabeth Elphee Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Elizabeth Elphee

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth Elphee
•• Ember
Elizabeth Elphee


Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : MF

Elizabeth Elphee Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Elphee   Elizabeth Elphee EmptySzomb. Május 26, 2012 4:42 am

Open up your dirty eyes, look what you did,
Let me see your filthy hands, I caught 'em red,
I can smell the bullshit on your breath,
Got it written from your toes to your neck,
Baby, let the venom sink into your chest,
Tryin' to play me like a pawn, that's what you get,
Get up off your knees, bitch, no need to beg.
teljes név
ELIZABETH ELPHEE
kor
TIZENKILENC
becenév
LISSY, LISA, EFF
faj
EMBER
születési idő és hely
1993. JANUÁR 22., NEW YORK, NY, USA
play by
FREYA MAVOR
New York, az álomváros…?

Ha belegondolok, mennyi ember álmodozott már arról, hogy egyszer New Yorkban élhet… Ezzel a rengeteg emberrel ellentétben én inkább mihamarabb el akartam szabadulni onnan. Történtek ugyan jó dolgok is ott velem, de azt is egy kezemen meg tudnám számolni. Nem akarom előadni a szegény, hánytatott sorsú lány történetét, szóval igyekszem nem nyálmeseként beadni. Remélem sikerül, szorítsatok nekem.
Szóval a már előbb említett helyen születtem és – sajnos – ott is nőttem fel. Sosem kényeztettek agyon a szüleim. Két bátyám és egy húgom, meg egy öcsém is van, tehát pont középen ragadtam. Én kaptam a legkevesebb figyelmet a szüleimtől. Nem ez van mindig? A szülők annyira arra koncentrálnak, hogy a legidősebb gyerek ne érezze magát elhanyagoltnak a legkisebb miatt, hogy a középsőről szinte el is feledkeznek. Ami meg a pláne a dologban, hogy eleinte mindig nekem kellett igazságot tenni a családban, de úgy a tizenharmadik évem környékén nem láttam értelmét, inkább feladtam. De hol is kezdjem az életem kifejtését? Az ovit meg az általánost átugranám, mert akkor nagyjából a nagy semmi történt velem. Inkább kezdjük a gimi első napján, amikor először tettem be a lábam abba az iskola álnéven működő haláltáborba. Reméltem, hogy nem leszek teljesen láthatatlan, de ennél egy sokkal rosszabb dologgal szembesültem: folyton a bátyáimhoz hasonlítgattak, elvárták, hogy olyan legyek, mint ők. Isten ments! Még hogy olyan, mint ők? Nem gyíkfalváról jöttem, hogy én is beálljak a stréberek közé! Igyekeztem is tenni az ellen, hogy hozzájuk hasonlítsanak. És nem, ez nem a feltűnő öltözékre vonatkozik. Igen, divatosan néztem ki és még nézek ki most is, de a lényeg a viselkedésem volt. A vandalizmustól is távol maradtam, ha arra gondoltok. Inkább maradtam a jól bevált „mindenkinek megmondom a magamét” módszernél. És ahogy említettem, valóban jól bevált, mert alaposan fel is figyeltek rám. Többnyire rossz értelemben, de hol érdekel ez engem? Legalább nem gondoltak gyíknak. Barátaim alig voltak, szám szerint csupán kettő. Melissa – akivel nemsokára bonyolodni fog a helyzet, de erről majd később – és Daphne, akik viszont mindig mellettem álltak. Inkább legyen kevés, de igaz barátja az embernek, mint sok, de kamu. Hm, meg kellett volna gondolnom, mielőtt egy ilyen klisével jövök, na mindegy.
Eddig egész elviselhetőnek tűnik az életem, nem? Az is volt, de egyszer túl messzire mentem, ezért ráolvastak olyan dolgokat a fejemre, hogy „a világ legneveletlenebb gyereke”. Ebben talán van igazság, mert a szüleim tényleg nem neveltek meg rendesen, hiszen alig foglalkoztak velem.

A rossz kislányok néha a pokolnál is rosszabb helyre kerülnek.

A szüleim és a tanáraim egyszer úgy döntöttek, hogy engem, mint a „világ legneveletlenebb gyerekét” alaposan meg kell büntetni. Mondták nekem korábban is, hogy még meg fogom bánni ezt a viselkedést, de én csak szemforgatással válaszoltam rá. Hiba volt. Ugyanis a lehető legrosszabb helyre küldtek: leánylíceumba. Először azt hittem viccelnek, de hamar rá kellett döbbennem, hogy ezt nagyon is komolyan gondolták, ugyanis következő nap már bőröndökkel együtt egy New York közelében levő bentlakásos lányiskolába küldtek.
Amikor megérkeztem, szinte teljesen lefagytam és az undor is elöntött. Mindenki egyenruhában volt és olyan stréberesen nézett ki, hogy legszívesebben a világból is kirohantam volna, ha tudtam volna. De muszáj volt hozzászoknom. Eleinte azzal lázadoztam, hogy nem hordtam egyenruhát, de ennek az lett az eredménye, hogy két órán át büntetésben kellett ülnöm – na igen, szerencsémre a pálcával verés már meg van tiltva. Szóval muszáj volt felvennem azt az undorító, ruhának nevezett valamit. De hál’ istennek, azért ott is történt pár jó dolog… Oké, az egyiknek a vége nem volt olyan jó, de amíg tartott, élveztem.

Ízlésficam, vagy egyediség?

Kellett valami szórakoztatót is találnom abban a helyben és szerencsére sikerült is. A rajz órákon rádöbbentem, hogy kész profi vagyok a tantárgyban. Nem egyszer meg lettem dicsérve az egyetlen olyan tanár által, akit tartottam valamire. Mr Noah Pearce szerint én voltam az egyik legtehetségesebb diákja. Ha már itt is barátok híján voltam, legalább ez a kis elismerés kellett nekem. Hogy őszinte legyek, dobott is az egyébként is hatalmas egómon. Mr Pearce minden rajz óra után elbeszélgetett velem és őszinte beleéléssel társalogtunk a művészetről – az egyetlen dologról, ami érdekelt. Ez a kapcsolat egyre csak mélyült és mélyült, míg végül… Na, gondolhatjátok, mi következett. Ő alig volt húsz éves, én meg a magam tizenhét évével csak három évvel voltam nála fiatalabb. Ráadásul ugyanaz érdekelt minket és mindketten nagyon jól néztünk ki – még most is – kell ennél több? Nagyon szerettem vele lenni, de inkább nevezném ölelésekkel, csókokkal és szeretkezéssel fűszerezett barátságnak, mint igaz szerelemnek. Mert törődtem vele, de valahogy nem éreztem olyan különlegesnek az egészet. Nem szorult össze a gyomrom izgalmamban, amikor a közelemben volt. Csak kedveltem. Persze ahogy annak lennie kell, erre fény derült és Mr Pearce elveszítette az állását. Sajnáltam, meg minden, de nem tört össze a szívem. Viszont tettek róla, hogy csak azért is rosszul érezzem magam, ezért egy hónapon keresztül minden nap nekem kellett kitakarítanom a termet, plusz a szokásos két órás büntetés. Jobban örültem volna neki, ha kirúgnak, de a szüleim alaposan lezsírozták az igazgatót, szóval lehetetlen volt a szabadulás. Egyszer büntetésben megismertem egy Leona nevű lányt. Nem fogom órákon át fejtegetni, hogy hogyan fejlődött ki a barátságunk, mert lényegtelen. Az az érdekes, ami utána jön. Mit ad az ég, vele is nagyon közel kerültünk. Egy kicsit talán túl közel. Ugyanis egy nap megtörtént a nagy szerelmi vallomás. És ezúttal tényleg szerelmes voltam. Valóban éreztem, hogy „igen, ez szerelem”. A többi diák nem nagyon törődött a dologgal, de a homofób tanárok persze ezt nem nézték jó szemmel. Megengedték, hogy együtt járjunk, de a nyilvánosság előtt nem volt szabad kinyilvánítanunk szexuális beállítottságunkat. Pff, ez milyen gondolkodásmód? Elég elmebeteg, az egyszer biztos...

Szabadság, szerelem nélkül.

Érettségi után egyenesen repestem az örömtől, hogy kiszabadulhattam arról a szörnyű helyről. Leona-val addigra úgy döntöttünk, hogy abba kéne hagyni a kapcsolatot, mert túlságosan távol laktunk egymástól. Nehezemre esett, de muszáj volt. Úgy döntöttem, hogy ezt egy elköltözéssel erősítem meg „új hely, új élet” alapon. A nagyon kevés barátaim közül csak egyikük volt olyan helyzetben, hogy befogadjon, mégpedig a korábban már említett Melissa. Szóval szépen Mystic Fallsba költöztem és lassan már egy éve élek ott. Igyekszem kiépíteni a grafikusi karrieremet úgy, hogy közben élvezem is az életem. Örülök, hogy többet nem kell New Yorkot viszontlátnom.
Vissza az elejére Go down
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Elizabeth Elphee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Elphee   Elizabeth Elphee EmptySzomb. Május 26, 2012 8:35 am

Jé, egy emberke.(:
Nagyon tetszett az ET-d, és most nem hazudok. Mi más következhetne, minthogy;


elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
 
Elizabeth Elphee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Ember-
Ugrás: