Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Folyópart     5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Folyópart     EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Folyópart     EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Folyópart     EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Folyópart     EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Folyópart     EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Folyópart     EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Folyópart     EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Folyópart     EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Folyópart     EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Elena Gilbert
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Katherine Pierce
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Klaus
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Avril
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Daniel Preskott
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Jensen
Folyópart     Vote_lcapFolyópart     Voting_barFolyópart     Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Folyópart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Folyópart     Empty
TémanyitásTárgy: Folyópart    Folyópart     EmptyHétf. Május 14, 2012 6:07 am

Folyópart     Mystic5
Vissza az elejére Go down
Klaus
•• Hibrid
Klaus


Hozzászólások száma : 13
Age : 1050
Tartózkodási hely : :: Mystic Falls ::

Folyópart     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyópart    Folyópart     EmptyCsüt. Május 24, 2012 9:57 am

To; Tatiana.


Már órák óta járkálok fel-alá a folyóparton, és próbálok lenyugodni. Minden porcikámmal ki akarok törni ebből a testből, mert az egész olyan, mint egy sötét kamra, ami percről percre egyre jobban szorít. Már kezdettől fogva tudtam, hogy csak így tudok megmenekülni, de a legrosszabb rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz megszoknom Tyler hasznavehetetlen testét. A legnagyobb baj az, hogy nem érzem az erőt, amit a saját testemben magaménak tudhatok - még saját magamnak is szégyenlem bevallani, de gyöngének, és kiszolgáltatottnak érzem magam. Legyőzhetetlennek mutatom magam, bábuként rángatok mindenkit, de ez a két érzés engem is felemészt.
Magányomban felvetettem a kiszabadulásom összes lehetőségét, viszont egyik ötlet sem volt használható - boszorkány nélkül végképp nem. Rengeteg dolgot kell beszereznem: - többekközt egy erős boszorkányt, és kétlem, hogy a Bennett ennél is többet segítene. Meg ott van a fegyver is, ami segítségével bármikor végezhetnek velem. Túl sok dolog történt egyszerre, s még akkor is, ha túléltem, nem vagyok biztos benne, hogy ilyen gyöngén megélem a holnapot, márpedig, ebben az elszabadult világban szűkség van egy vezetőre, egy megváltóra, azaz rám. Az elhangzottak ellenére sem kerekedhet semmi fölém, még ebben a testben is képes leszek hatalomra törni. A kérdés csak az, hogy mégis hogyan?!
Kétségbeesett morfondírozásomat egy nem várt személy zavarta meg: - Katerina Petrova. Már csak ő hiányzott. Nem elég, hogy nem vagyok önmagam, még Tyler primitív személyiségét is el kell játszanom. Katherine alattomos léptekkel közelített felém, és látszólag elég komoly szándékok vezérelték.
- Hadd tippeljek: Katherine?! - mondtam bizonytalanul, elvégre nem tudhatom, hogy Tyler, és a bestia milyen viszonyban vannak egymással, vagy, egyáltalán találkoztak-e már. Minden esetre, most el kell játszanom a beképzelt tinédzsert, és bevallom, semmi kedvem hozzá, de senki előtt nem tárhatom fel a titkomat.
Katerina nem kérdezte meg, hogy Tyler mégis hogyan lehet életben, ezt furcsáltam, hiszen a ribanc általában jól értesült az ilyen dolgok terén, de egyrészt érthető is, örül a látszólagos halálomnak, és nem foglalkozik az apróbb részletekkel - szerencsére.
- Klaus feldobta a talpát, te meg azonnal rohantál vissza, hmm ... ? Mi ez, ha nem gyávaság?! - kérdeztem direkt lenézően, hogy kicsit vegye észre magát. Nem szeretem, ha az emberek megpróbálnak levegőnek nézni. Katerina esete pedig kivételes, ezért akár itt helyben széttéphetném. Tisztában vagyok azzal, hogy mindenki megkapta a várva várt nyugalmat, de még csak nem is sejtik, hogy még mindig itt lapulok a háttérben. Lássuk be, engem nehéz kiiktatni.
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova
•• Vámpír
Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 18
Age : 1021
Tartózkodási hely : » Mystic Falls - Hawaii - NYC - és a világ többi része...

Folyópart     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyópart    Folyópart     EmptySzomb. Május 26, 2012 12:49 am




Tatia and Niklaus


Meghalt... A hír túl felkészületlenül ért. Komolyan? Esther megint elintézte. Ha akkor ott, anno még az évezred fordulónál megtagadom az ajánlatát, most minden másképp történt volna. Nem,az lett volna jó döntés. Sokan akkor már rég hallottak lennének, én, és az összes olyan ismerősöm akiket ezalatt az idő alatt a szívembe zártam. De Klaus nincs többé. És én se tudom mit tehetnék.
Mindkettőjüket szerettem egykor. Tiszta szívből, őszintén, de mind két felet másért. Elijah becsületes volt, és erkölcsös. Olyan ember akire felnéztem, hogy a legrosszabb helyzeteket is higgadtan kezeli, és sose áll az utamba akár rossz döntést hozok akár nem. Ezen felül Niklaus... Forrófejű, és lobbanékony akárcsak a húga. Még is annyira izgalmat és kalandot tartogatott a vele töltött idő, hogy egy teljesen más embernek éreztem magam vele. Felszabadultnak. És boldognak.
A tetteim következményekkel jártak. Nem is kevéssel. A vámpírok mind az én véremből származhatnak, még az Eredetiek is. Az ereimbe folydogáló nedű lehet a kulcs? Ha én meghalok ők is? Ezért akarta mindenképp Esther hogy bár távol tőlük, a hírek szerint halottan, de éljek? Mint egy rossz kör, amiből nincs menekvés.és most, hogy Mystic Fallsba érkeztem úgy érzem sose lesz semmi olyan mint ezelőtt volt.
Lassú léptekkel sétálok végig a folyó partján, az alakomat lassan teljesen elnyeli a sötétség. Egyedetlen fényforrás a hold, ami ezüstösen csillog a víz felszínen, halvány kontrasztot adva ezzel elgyötört arcomnak. Talán meg kéne keresnem Rebekaht. Ha valakit, hát őt biztos megviselte a bátyja halála. És tartozok neki annyival, hogy tiszteletemet tegyem a szőkeségnél, hiszen ő sose ítélt el mindút az anyja. Talán még barátnők is voltunk, de nem tudom. Az idő sok mindenen változtat.
Mozgásra leszek figyelmes a távolba, lépések neszére, mintha valaki idegességébe lassan kikoptatná a füvet is. Nem ismerem ezt az illatot, még soha életembe nem találkoztam ezzel a sráccal. Sziluettje termetes, vonásai pedig idegességről árulkodnak. Nem látom jól az arcát, de a szeme... az a különös csillogás... valami ismerőst érzést kelt bennem.
Gondolhattam volna. Ha nem Elena, hát Katherine. Mondjuk a sötét szerelésem, és enyhén hullámos loknijaimmal most inkább rá ütök, mint a kedvesebb hasonmásomra. Sose fogom megérteni, hogy lehetnek ennyire különbözőek - mintha az énem jó és rossz oldalát látnám bennük.
- Nem talált. - felelem, állva a tekintetét. Nincs kedvem most a játékhoz, és nem árt ha lassan tényleg elterjed a híre, hogy a városba vagyok. Ez a srác nem vérfarkas, hiszen az égen úszó telihold nem sújtotta rá az átkot, még is érzem a veszélyt amit azok a bundás dögök hoznak rám. Ilyen lenne egy hibrid? Félig vámpír, félig farkas keverék, ami teljesen ellentmond a természet törvényeinek? Várjunk csak, hiszen már a mi létezésünk is jócskán megsérti ezeket a szabályokat.
- Talán Katerina gyáva de én nem vagyok az. - hangom jegesen csengett, és bár nem kiabáltam a hangsúly megvolt hozzá. Utáltam, hogy kimondja a szavakat, a tényt amit alig pár órája tudtam meg. Ez a fiú érzéketlen, vagy csak nagyon gyászolja a "mesterét". Mindenesetre nem tetszik, hogy ilyen nagy a szája. Vajon a sokk tiszteletet nevel belé? - A nevem Tatia Petrova, és az eredeti hasonmás vagyok.
Vissza az elejére Go down
Klaus
•• Hibrid
Klaus


Hozzászólások száma : 13
Age : 1050
Tartózkodási hely : :: Mystic Falls ::

Folyópart     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyópart    Folyópart     EmptyVas. Május 27, 2012 10:20 am

Először nem értettem a lány mondanivalóját: - ha nem Katerina az, akkor csak Elena lehet, nincs más lehetőség, hacsak ..., a gondolatnak ideje sem volt átjutnia az agyamon, mert az édesen csengő hang megszakította azt. Tatiana. Az egyetlen nő, akit szerettem, és akit még mindig szeretek.
Kérdések hada kavargott bennem, hisz nem értettem, hogy mégis hogyan lehet még mindig életben, és, hogy miért nem keresett meg ennyi év alatt. Talán Elijah mellett döntött, és titokban együtt voltak, talán ő csak egy szellem. Temérdek lehetőség van, de a legtisztább az, ha rákérdezek, még akkor is, ha azzal elárulom magam. Jelen pillanatban semmi sem érdekelt, csak a tudat, hogy a szerelmem életben van, és pár méterre áll tőlem. A hirtelen rámzúdúlt érzelemtömegtől mozdulni sem bírtam. Nem voltam felkészülve erre a helyzetre, nem tudom, hogy mégis hogyan reagálhatnék, hogy mit mondhatnék neki.
Próbáltam erőt venni magamon, de a szó továbbra is csak szorította a torkomat, de nem volt hajlandó elhagyni azt. A könnycseppek akaratom ellenére is lecsordultak az arcomon, és térdre rogyva zuhantam a földre.
- Mégis, hogyan lehetséges ez? - nyögtem ki küszködve a kérdést, miközben tekintetemet a Tatia-ra szögeztem, aki mindössze pár méternyire tornyosult fölöttem. Igazság szerint, magamtól is megkérdezhetném ugyanezt, és talán még azt is, hogy nélküle hogy voltam képes idáig eljutni, hogy voltam képes túlélni. A jó pillanatok alatt legyőzte a bennem uralkodó rosszat. Egyszerre éreztem bűntudatot, elégedettséget, szerelmet, de haragot egyáltalán nem. Azt hiszem, mindvégig erre volt szűkségem: - a megváltásra. És a megváltást számomra ez a nő testesíti meg.
A hang egyre hangosabban dübörgött a fejemben, és minden erejével azt ordította, hogy eljött az ideje, hogy kimondjam az igazságot. Féltem, de az érzés annyira jó volt, hogy már-már élveztem.
- Klaus nem halt meg ... - mondtam határozottan, miközben felálltam, és vámpírgyorsasággal Tatia előtt termettem. A világvége mégsem jött el akkor, amikorra tervezték. Itt vagyok, és élek, a legjobb dolog pedig az, hogy Tatia is életben van - talán itt az ideje, hogy megbocsássak édesanyámnak. Megbocsájtom mindazt, amit tett ..., hogy megtagadott, hogy oly' sokszor próbált megölni, hogy még a szerelmem halálát is képes volt elhitetni velem, miközben tudta, hogy ő a legdrágább nekem a Földön.
Izgatottan vártam Tatia reakcióját, és tiszta szívből reméltem, hogy örülni fog a hírnek. A szívem mindezidáig burokban élt, és a lakatot a legerősebb fémből edzették, Tatiana mégis képes volt kinyitni azt, csupán egyetlen pillantással. Tolakodóan az arcához nyúltam, és lassan megsimogattam azt. A bőre még mindig ugyanolyan fehér, de hűvösebb, mint valaha.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyópart     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyópart    Folyópart     Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyópart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: