Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Elhagyatott ház 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Elhagyatott ház EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Elhagyatott ház EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Elhagyatott ház EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Elhagyatott ház EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Elhagyatott ház EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Elhagyatott ház EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Elhagyatott ház EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Elhagyatott ház EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Elhagyatott ház EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Elena Gilbert
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Katherine Pierce
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Klaus
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Avril
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Daniel Preskott
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Jensen
Elhagyatott ház Vote_lcapElhagyatott ház Voting_barElhagyatott ház Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Elhagyatott ház

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Elhagyatott ház Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház EmptyHétf. Május 14, 2012 6:09 am

Elhagyatott ház 480701042_3d8103332f
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova
•• Vámpír
Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 18
Age : 1021
Tartózkodási hely : » Mystic Falls - Hawaii - NYC - és a világ többi része...

Elhagyatott ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház EmptyCsüt. Május 24, 2012 4:43 am




Tatia and Katherine


Oh Drága Mystic Falls... Mennyire hiányzott már! Utoljára 1300-ban látogattam vissza, mikor még épp kastélyok, és úri hölgyek ezrei éltek itt. Azóta semmi nem vonzott ide vissza, és sokkal érdekesebb volt éveket tölteni Párizsba, Londonba, sőt az Ausztrál vidékek voltak a kedvenceim. Még a hullámlovaglást is megtanultam, és ami azt illeti szuperül éreztem magam. Talán kicsit hálás vagyok Esthernek, aki már biztos halottnak hisz, de ez az élet amit kaptam egyszerűen lenyűgöző. Nem kell aggódnom az egészségem miatt, és a ráncok se csúnyítják el gyönyörű arcom.Csak én vagyok, és a lehetőségek kimerítetlen tárháza. Erről jut eszembe, a következő megálló lehetne Mexikó. Olyan régen ettem egy kis tacost.
Persze van dolgom ebbe a városba. Nem rég értesültem a legújabb hasonmásról - oké, oké, tudom le vagyok maradva de hé! Alaszkába nem olyan informáltak a vámpírok - és nem bírtam ki, hogy ne lássam saját szememmel ahogy a saját arcom mosolyog vissza rám. Meg persze ott van Katherine is. Van híre a lánynak az biztos, és a híres Petrova tűz se hunyt ki belőle. Két lány, mint a személyiségem két része úgy különböznek egymástól. Az egyik szadista, kegyetlen igazi önző ribanc, a másik pedig olyan ártatlan, hogy vámpírként is csak egy Szent marad. Apropó. Miért is lett ez a lány vámpír?
Egy dolog van ami miatt nem tetszik ez az egész. A vérvonalunk ezzel kihalt, hacsak Miss Gilbertnek nincs egy eltitkolt gyermeke. Én, aki annyi éven keresztül óvtam a családunkat, messziről de biztos távolból figyeltem utódaink biztonságos életét. Nem. Egyszerűen nem bírom elfogadni a tényt.
A város szélén álló, elhagyatott ház felé veszem az irányt. Tudtommal több száz éve nem járt ott senki, pedig van ott pár feljegyzés, eldugva egy rekeszbe ami kell nekem. Még egy régi boszorkány barátnőm hagyta rám, hogyha egyszer visszatérek a városba ne legyek teljesen felkészületlen. Ahogy belépek, a padló megnyikordul, és vagy tíz centi por lepi el a szemem. Kosz, kosz, kosz mindenhol! Undorító egy hely, gondolom fintorogva, majd lassan felmérem a terepet. A sarokba álló gyertyákért nyúlok és kisebb fényt csinálok, hogy könnyebb legyen a keresés. Ha minden jól megy, legalább holnap hívhatom Aprilt, hogy lenne e kedve egy kis melóhoz. De előtte még meg találkoznom kell pár ismerőssel; Elijah, Klaus, Rebekah...
- Van ott valaki?! - kiáltok bele a sötétségbe, halk neszek után kutatva. Még nem akarom, hogy tudják, hogy itt vagyok. Jelenleg talán Elenát tudnám jól alakítani, hiszen hajamat reggel hajvasalóval egyenesítettem ki. Légy ártatlan, szelíd és kedves. Akkor senkinek nem tűnik fel a különbség.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
•• Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 26
Age : 549
Tartózkodási hely : ✘ ahol sose gondolnád.. ✘

Elhagyatott ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház EmptyCsüt. Május 24, 2012 6:15 am


To; Tatia


Egy újabb napra keltem fel, alig bírtam kiheverni az elmúlt nap eseményeit. Mit is csináltam? Persze.. Vért szívtam, vadásztam, és aludtam, meg persze vásároltam, de az már mindennapi teendőimmé vált. Tudni illik sosem hordok kétszer ugyanolyan ruhát, a trapéznadrágakról meg inkább nem is nyitok vitát, amit oly' szeretettel részesít előnyben az én kis vámpírrá változott hasonmásom. Az órára pillantottam, ami már a 2 órát ütötte. A nap sugarai, melyek átszűrődnek a halvány kék függönyön az arcomon járnak táncot. Nagy nehezen kimásztam az ágyamból, és elkészülődtem. A mai napi szettembe tartozott egy sötét farmer, lila felsővel, egy blézer és egy masnis magassarkúval. Göndör loknijaimmal, és erősen kihúzott szemeimmel egy cseppnyit sem hasonlítottam a kis Gilbert lányra. Bár ki akarna rá hasonlítani? Sajnos ugyanazt a testet birtokoljuk, de a bensőnk teljesen más. Viszont, néha felfigyeltem egy-két különbségre. Az én hajam árnyalata egy kicsivel sötétebb, a szememmel együtt. Vékonyabb vagyok.. Én kaptam a legjobb tulajdonságokat, de én is csak egy hasonmás vagyok. Nem tudom, hogy ki volt a felmenőm, csak a nevét tudom.. Tatia Petrova és a történetét a Mikaelson testvérekkel.
Annyira belemerültem a saját gondolataimba, hogy alig tűnt fel, hogy elértem a célomat. Egy elhagyatott, lepukkant házikó állt előttem. Biztos hemzseg a pókhálóktól, csótányoktól, denevérektől, de ilyet egy vámpír egyszer egy évszázadban kibír. Különben is, a pestist is túl éltem, sok mindent láttam a majdnem 500 évem alatt, nem lehet ez olyan rossz.. Felsétáltam a lépcsőfokokon, minden egyes foknál attól féltem, hogy beszakad alattam, és annyi az új szerkómnak. Az ajtókilincset erősen kellett megtolnom ahhoz, hogy kinyíljon. A por egyből kiszállt, egy gyors köhögőrohamot okozva. Szörnyű érzés kapott el, mikor a tüdőm megtelt porral, s nem tudtam semmi mást tenni ellene. Pár lépést hátráltam, és percek alatt jobban lettem. Ez egy elátkozott ház, miért is vagyok itt? És mintha egy villanykörte jelent volna meg a fejem felett olyan hamar ugrott be a válasz. Válaszokért..
Régen ezt a házat boszorkányok lakták, és rengeteg feltáratlan titok nyugszik még itt. Várva arra, hogy egyszer rá leljenek. Ha épp szabadságon vagyok, miért ne használjam ki az időt? Úgyis halhatatlan vagyok, egy nap olyan számomra, mint halandónak egy óra. Beléptem az ajtón, a padló alattam pedig nyikorgott. Ide-oda kapkodtam a fejemet, s füleltem. Senki nincs itt, de az állatokat azért hallom.. Nem árt az óvatosság. Egy új helyiségbe léptem át, ami szerintem a társalgó és egyben a könyvtár lehetett. A poros, szakadt függönyön keresztül egy síkban beáramlott a nap éltető sugarai. Egy törött váza kövei csillogtak tőle. Kíváncsian léptem beljebb, és egy-egy érdekesnek tűnő könyvet leemeltem a polcról. Unottan lapozgattam végig a könyveket, de valami ősi rovás lehetett, amiből semmit se tudtam kivenni. Egyedül a rajzok mondtak nekem valamit, de azok már nem újdonságok voltak. Egy cipőkopogásra lettem figyelmes, gyorsan cselekedtem.. Egy ajtó mögé bújtam, s többé már nem vettem levegőt. Hallgattam, ahogy belép az ajtón, légzéséből, járásából kivettem, hogy egy nővel van dolgom. Valószínűleg vámpír, amint közelebb jött, éreztem, hogy nem tévedtem. A hangja ismerősen csengett, és egy ravasz mosolyra görbültek az ajkaim. Hisz ez az én hangom..
- Nyugi drága, csak én vagyok. - sétálok ki a búvóhelyemről, majd leállok előtte, tartva köztünk pár méter távolságot. Meglepődtem, ahogyan kinézett. Természetesen, mint mindig a haja ki volt vasalva, de a ruházata teljesen más volt..
- Hadd találjam ki.. A vámpírrá változásod után jöttél rá, hogy egy alapos gardróbfrissítés fér rád? - vigyorodtam el szélesen, kimutatva hosszú fehér fogaimat. Bosszantott egy kicsit, hogy ő is vámpír lett. Eddig csak nekem volt meg ez a "kiváltság". Tatia már rég a sírjában foroghat, és azt hittem, hogy úgy 70 év múlva én leszek az egyedüli Petrova. De még könnyen véget vethetek nyomorult kis életének, alig lehet pár napos.
- Tényleg.. - mondtam elgondolkozva, egy lépéssel csökkentve a köztünk lévő távolságot. - Sikerült már választanod a Salvatore fivérek között, vagy még mindig ráncigálod őket magad után? - pillantottam rá fél oldalasan egy diadalmas mosollyal párosítva. Élveztem a helyzetet, amiben most voltunk. De csak utána formálódott meg bennem egy kérdés.. Mégis mi a francot keres itt?
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova
•• Vámpír
Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 18
Age : 1021
Tartózkodási hely : » Mystic Falls - Hawaii - NYC - és a világ többi része...

Elhagyatott ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház EmptyCsüt. Május 24, 2012 6:57 am




Tatia and Katherine


Úgy tűnik a boszorkányok mindig is kedveltek. Annyi fajta ártás, rontás, igék tárháza van benne egy könyvben, hogy ha még érteném is miről szól egyik másik könnyűszerrel változtathatnám vissza a kis Gilbertet újra az emberi valójába. Mert igen, tudom, hogy ez lehetséges - ha Esther képes volt vámpírrá változtatni a gyermekeit, kell lennie valami lehetőségnek amivel ezt a folyamatot vissza is lehet csinálni. Egy rituálé, egy kis Petrova vér... De honnan a fenéből szerezhetnék egy leszármazottat? Isobelről hallottam, meg a szörnyű halálesetéről is, bár kétlem, hogy lett volna annak a nőnek testvére. Ha pedig még is, meg kell találnom. A varázslat alapja, a vér, és a vérnek kapcsolódnia kell ahhoz aki újra ember akar lenni. Minden lényege a kapcsolat. Ha már itt tartunk...
Lassú léptekkel indulok át a másik szobába, minden kopogásomat olyan hangosan visszaveri a fal, hogy bántja a fülem. Szerencse, hogy annak idején jártam egy rövidebb színészi tanfolyamra is, így abból a kevés információból amit Elenáról tudok, is kitudom hozni a legjobbat. Csak nem lehet olyan nehéz eljátszani egy mártír hercegnőt. Csak meg kell keresnem az emberi énem, azt akit annak idején otthagytam a fiamnál. Benne élt tovább az a lány kibe a Mikaelson fivérek beleszerettek, aki olyan ártatlan és szép volt, hogy nem lehetett őt utálni, és minden ember szívébe belopta magát. Komolyan felfordul a gyomrom, ha már csak arra gondolok mennyi kedves szó jött ki a torkomon. Mára megtanultam, hogyha elakarok érni valamit azért tennem kell. Néha önzőnek kell lennem, másnap kegyetlennek, de minden embernek, vámpírnak, boszorkánynak, várfarkasnak és a többi fajnak amit már felsorolni se tudok mert az elmúlt években a természetfeletti világ olyan lett mintha államonként létezne egy faj. Mi lesz a következő? Vérfarkas-boszorkány keresztezés? Láthatatlan emberek? Jetik?
A hangja mint az enyém, ha ránézek olyan mintha a falon lógó pókhálókkal borított tükörbe néznek - meglep, hogy itt van. Őszintén, még nem terveztem Katherinennel összefutnom, így maradok az eredeti tervnél. A nevem, Elena Gilbert. 18 éves vagyok, az életem egy káosz, szerelmes vagyok a Salvatore fivérekbe, és valami különös erő kényszerít, hogy mindig bajba sodorjam magam és akiket szeretek. Na, jól vizsgáztam?
- Katherine? - hangom vékonyan, és kissé ijedten szól. Tisztán kihallatszik belőle a sokk, és a meglepettség. Nem mozdultam, mintha a lábam a padlóra gyökerezett volna, és álltam a tekintetét. Lepillantok a szerelésemre, mintha csak egy álomból ébredtem volna fel, és nem érteném mi nem tetszik neki a kedvenc pizsamámon. Talán hiba volt teljes feketébe, tízcentis magassarkúba és karika-fülbevalókkal elindulnom otthonról a elvegyülés jelképébe.
- Az emberek úgy tudják meghaltam nem? Amúgy is... - vonom meg a vállam, és zavaromban igazgatni kezdem magamon a cuccot, mintha kényelmetlenül érezném magam benne. - Kell néha a változatosság. - sóhajtok, és a közeli komódba támaszkodom, mintha kissé feszélyezne a társasága. Ami persze nem igaz, hiszen érdekes végre, hogy szemtől szembe állunk egymással. Még ha ő nem is sejti mennyivel tapasztaltabb és idősebb vagyok nála.
Mikor megemlíti a a Salvatore nevet, a szemöldököm a magasba ugrik, és összeszorítom az ajkaim, hogy visszatartsam az állítólagos kirohanást. Elena gyenge pontja a híres neves testvérpár... Mindenképp találkoznom kell velük, hogy megértsem miért is ilyen "nagyszerűek".
- Tudod, az a különbség a kettőnk között, hogy én törődök velük. Téged csak saját magad érdekel Katherine, nem is csodálom, hogy még sose volt rendes kapcsolatod - vágok vissza erényesebbek, tovább állva a tekintetét, de lassan kezdem unni a színjátékot. Elena kissé unalmas és gyenge - teljesen leamortizál a jelleme.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
•• Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 26
Age : 549
Tartózkodási hely : ✘ ahol sose gondolnád.. ✘

Elhagyatott ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház EmptyPént. Május 25, 2012 5:29 am


To; Tatia


Hagyok neki némi időt, hogy feleméssze azt a tudatot, hogy velem találta magát szembe. Ha úgy nézzük, szerencsés mivel gyönyörködhet bennem. Ő ilyen tramplin fest, mint mindig, én pedig csodálatosan. Olyan, mintha azokba a tükrökbe nézne az ember, ami mindig mást mutat. Van, ami vékonyít, van ami kövérít, alacsonyít, stb.. Az én tükröm pedig szebbít. Bár, most eléggé meglepett az új stílusával. Hiányoznak a kis trapéznadrágjai, olyan jó volt a háta mögött gúnyolni a kicsi Elenát.
Igazából, mikor meghallottam, hogy vámpír lett az utolsó hasonmásból, egy kicsit meglepődtem. Mindig is a fajunk ellen volt, sosem szeretett minket (kivétel; Salvatore testéverek) és sosem hittem volna, hogy egy nap közénk fog tartózni. Bár, ha az egyik fivéren múlott volna a döntés, az már egy kicsit hihetőbb. Valahogy nem tudom elképzelni, ahogy a mártírság királynője emberek életét oltja ki, és az áldozatainak a vérét szívja ki. Biztos Stefan rászoktatta a mókusokra, nyuszikra. Szegény állatok..
A hangja hallatán egy még szélesebb vigyor ülepedik ki az arcomra. Még vámpírként is fél tőlem, de nincs semmi esélye ellenem. Nagy valószínűséggel akkor tényleg állatvéren él, vagy alvadt tasakokon, és nincs is annyi tapasztalata, ereje mint nekem.
- Miért? Mégis ki más lennék? - fontam össze a karomat a mellkasom alatt. Annyira szánalmas ez a lány. Nem is értem, hogy a Salvatore testvérek mit esznek rajta. Igazából nem is tudtak tovább lépni rajtam, és a külseje fogta meg csak őket. De ne feledjék el.. Katherine Pierce-ből csak egy van. És ez a kis "trónbitorló" semmire sem fog menni. Olyan ártatlanul pillantott rám, akár egy mezei nyúl, vagy egy-egy áldozatom, akik sírva könyörögnek, hogy ne öljem meg őket. Velük a legélvezetesebb a vadászás, végig nézem, ahogy szenvednek, könyörögnek, lassan, és fájdalomban ölöm meg őket. Ha nagyon kegyetlen akarok lenni, akkor annyi vért veszek el tőlük, hogy ne bírjanak talpra állni, segítséget hívni, és ott hagyom, hogy az állatok végezzenek velük. Nincs annál rosszabb, amikor érzi az ember, hogy a férgek, a hangyák lassan eszik, beleférkőznek a húsába. Egy ideig felvont szemöldökkel tekintettem rá, még sok mindent kell megtanulnia. Bár, tetszik az új stílusa, de még mindig nem ér fel az enyémmel. Látszik, hogy a mestert akarja utánozni..
- És ez így is fog maradni? Szerinted nem fognak kérdezősködni, hogy miért látnak belőled kettőt, vagy most elmész, s átadod nekem a helyedet? - húzom egy ördögi mosolyra az ajkaimat. Milyen szép is lenne az élet Elena Gilbert nélkül.
- De ha azt tervezed, hogy elmész, legalább hagyjad itt a Salvatore-kat. Itt az ideje, hogy én szórakozzak velük. - kacsintottam rá. Körülbelül másfél éve lófrálnak körülötte, nekem pedig hiányoznak. Az 500 évemben velük éreztem a legjobban magamat, meg persze ott volt Patrick, a hősszerelmes.. Tényleg, majd valamikor küldök rá embereket, hogy még él-e, meg a szokásokat. 1913 óta nem hallottam felőle. És ekkor jutott el az agyamig, hogy kicsi Elena mit is mondott. Hangos hahotázásba törtem ki, ami visszhangzott, amitől bele is remegtek a rozoga falak.
- Szerinted az törődés, hogy egyszerre mindkettőjükkel kavarsz? Ugyanazt csinálod, mint én, csak persze.. hamisabban. - forgatom meg a szememet, és az egyik hosszú loknimmal kezdek el játszadozni. Az érzékeim erősebbek lettek, és egy olyasvalamire lettem figyelmes, amire eddig nem is összpontosítottam. Elena hihetetlenül hatalmas erővel bír, még nálam is nagyobbal. Ilyen erővel csak egy több évszázada élő vámpír rendelkezik. És ekkor ugrott be minden.. A ruha, az erő.. Ő nem Elena Gilbert. Egy gúnyos mosolyra húztam a számat.
- Szép húzás.. - tartottam némi hatásszünetet. - Tatia. - pillantottam rá. Én az Ő hasonmása vagyok, s még soha nem találkoztam vele. Csak hallottam róla, de a sztorijáról semmit se tudok. De miért pont most érkezett a városba? Hallotta, hogy Elena vámpír lett, s kíváncsi az új vámpírhasonmásra? Akkor engem miért nem látogatott meg?
- Mit keresel te itt? - vontam kérdőre érzelemmentes hangon. Szuper, most már 3 Elena fog rohangálni a városban. Remélem, hogy ő nem fog szemet vetni a Salvatore testvérekre...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatott ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott ház   Elhagyatott ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: