Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Előszoba és lépcső 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Előszoba és lépcső EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Előszoba és lépcső EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Előszoba és lépcső EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Előszoba és lépcső EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Előszoba és lépcső EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Előszoba és lépcső EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Előszoba és lépcső EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Előszoba és lépcső EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Előszoba és lépcső EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Elena Gilbert
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Katherine Pierce
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Klaus
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Avril
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Daniel Preskott
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Jensen
Előszoba és lépcső Vote_lcapElőszoba és lépcső Voting_barElőszoba és lépcső Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Előszoba és lépcső

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Előszoba és lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Előszoba és lépcső   Előszoba és lépcső EmptyHétf. Május 14, 2012 7:07 am

Előszoba és lépcső ElenaEndFoundersDay
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova
•• Vámpír
Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 18
Age : 1021
Tartózkodási hely : » Mystic Falls - Hawaii - NYC - és a világ többi része...

Előszoba és lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és lépcső   Előszoba és lépcső EmptyCsüt. Május 24, 2012 7:39 am




Tatia and Elena


A felderítőtúrám első szakasza; ismerjük meg Gilbertéket. Komolyan mondom, akár könyvet írhatnának az itt történtekről, a fontos személyiségekről, mert utánanézni igazán fárasztó. Ma igazi 'turistásra' vettem a figurát; végigjártam a gimnáziumot, a Grillt, és minden olyan helyet ahol már szállóigévé vált a Gilbert név. És emelett legyek persze felismerhetetlen, így a napszemüveg és a szál, valamint a sapka ma elmaradhatatlan kellék volt. És az eredmény? Az hiszem kellőképp informált vagyok már erről a dologról, pluszba úgy jártam keltem ma a városba, hogy senki se ismerte fel az állítólagos, halott Elena Gilbertet. Tehát akkor vegyünk számon; a szülők meghaltak egy éve, a vilgá legrendesebb embrei voltak, majd a nagynéni Jenna lett a gyám. Az öcsike, Jeremy lázadott, volt egy vámpír barátnője akinek rövid volt a pályafutása, majd összejött a Bennett boszival, Jenna néni vámpír lett és a rituálén otthagyta a fogát, ezután lett a töritanár a pótapuci. A kicsi Gilbert szellemeket látott, miután visszajött a halálból, és most Mr. Saltzman vált a világ egyik legerősebb vámpírvadász vámpírjává. De ő is meghalt. Gyerekek, ebből szappanoperát lehetne írni!
Alkonyat volt, én pedig már legszívesebben a fél várost levadásztam volna de volt még egy kis dolgom. A személyes találkozás. Bár kétséges, hogy otthon e találom e és nem a Salvatore házba árgus szemekkel figyelve minden mozdulatát, de próba szerencse, Azért még is csak nehezebb összefutni vele, mint Katherinennel...
Az utcába érve, a táskámba hajítom az álcám, hiszen az est lassan leszáll és eljön az én időm. A vámpírok ideje, mikor kedvünk szerint vadászhatunk. Igazából rám is rám férne egy frissítő de nem akarok feltűnni így legalább Richmond-ig kéne mennem egy rendes vacsiért. És egyedül nem is olyan jó, szóval keresnem kéne valakit aki elkisér. Egy barátot, egy ismerőst. De jó, hogy kb. kilencszáz éve minden ismerősöm kaporsóba végezte, vagy akasztófán. Éljenek a vikingévek!
De van még itt egy kis probléma... Hogy is jutok én be? Átkozott banyák, a természeterői akik kitalálták ezt a korlátot. Így marad az egyetlen módja, hogy bejussak és bemutatkozzak végre, kicsi hasonmásomnak. Csöngessek be, és legyek udvarias. Hát, hajrá...
Lassú léptek vezetnek az ajtóig, mire az ujjamat a gombra helyezem, és belül felhangzik az idegesítő jelzőhang. Kicsi sajnálom, szegény párát. Meglepetést vendéget kap, akire végképp nem számított, és aki így felkavarja a már így is bonyolult életét. Komolyan. És elmennek egy producerhez, mert ebből a bonyolult szerelmi szálas, tragédia dús életből, kasszasiker lenne. Hm. Legalább már tudom mi lesz a dolgom ha itt végzek, és újra folytatom az utazó életem. Már ha, lehetőségem lesz folytatni - mert ha az Ősök itt vannak, az tuti, hogy felborul a megszokott napirendem.
- Oh, hello. Tatia Petrova. Te biztos Elena vagy.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Előszoba és lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és lépcső   Előszoba és lépcső EmptyCsüt. Május 24, 2012 9:08 am

Tatia & Elena

Sok "ember" tanácsára, és unszolására beadtam a derekam, és hajlandó voltam vért inni. Őszintén megvallva, elég könnyen lement, még az eleji undoromtól függetlenül is, mivel már elég éhes voltam. Talán már nem kellett volna sok ahhoz, hogy végleg leoltsák a villanyt... Nem tudom, de mindegy is. Most a lényeg, hogy meg kell barátkoznom a gondolattal, hogy vámpír vagyok, és emberek vérét iszom. Olyan lény lettem, amit a legrosszabb rémálmomban sem kívántam magamnak, de sajnos ez van. Viszont még mindig félek kimenni az emberek közé, hiszen félek, hogy egyszer elkap az a bizonyos vágy, és nem tudom majd megfékezni magam. Nem akarok embert ölni. És ha rajtam múlik, ez nem is fog bekövetkezni, soha.
Az utóbbi időben sokat gondolkodom. Azt hiszem, van is min. Most is, az ágyamon fekszek és ezt teszem, de mikor meghallom a csengőt, eszeveszett gyorsasággal megyek le a lépcsőn. Hm, ez nem is olyan rossz. Ki lehet az? Az elmúlt napokban nem egy vendégem érkezett, akik támogatnak mindenben. Jól esik, hogy vannak, akikre még ebben az időszakomban is számíthatok. Most nem tippelném viszont meg, hogy ki érkezett hozzám. Mikor kinyitom az ajtót, szemeim elkerekednek, és egy kicsit meghátrálok.
- Katherine? - szalad ki a számon a neve, és nem éppen kedves arckifejezéssel üdvözlöm a nem várt látogatót. A meglepett arckifejezésem már vonulna vissza, amikor "Kath" a mondandójába kezd.
- Tatia? - ejtem ki lassan, nevét formálva. Legszívesebben helyben elájulnék. Tatia, aki köztudottan már rég halott? Hogy kerül ide? Istenem, csak add, hogy ne olyan legyen, mint Katherine. Ha már ugyanúgy nézek ki, lehet, hogy természetben ütöttem rá, ha már a másik hasonmásra nem. Igazándiból nagyon érdekel, hogy mért van itt, mi hozta ide. Abban viszont nem vagyok egészen biztos, hogy be kéne hívnom a házba. Szerencsére átírattuk Jeremy nevére a házat a biztonság kedvéért, így a be nem invitált vámpírok nem tudnak bejönni a házba. Ki tudja, ki érkezik épp a sok közül, akik holtan akarnak engem látni. Mert valljuk be, azért van egy-kettő.
- Te... - kezdenék bele, de még magam sem tudom, mit akarok mondani. Elég sok kérdésem lenne hozzá, de nem akarom letámadni. Na, meg tényleg nem tudom, hogy milyen is igazából Tatia, akiről már olyan sokat hallottam, de ki tudja, miknek lehet itt már hinni. - Hogyan? - folytatom, miközben a kezemmel gesztikulálok, és még mindig nem tudom, hogy higgyek-e a szememnek. Vagy a szavának. Mi van, ha ő Katherine, csak meg akar téveszteni? Simán el tudom képzelni róla...
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova
•• Vámpír
Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 18
Age : 1021
Tartózkodási hely : » Mystic Falls - Hawaii - NYC - és a világ többi része...

Előszoba és lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és lépcső   Előszoba és lépcső EmptyCsüt. Május 24, 2012 10:47 am




Tatia and Elena


Ő volt az egyetlen, akinek biztos voltam benne, hogy először bemutatkozom. Elvégre, hasonló helyzetbe van mint anno jómagam, még is ez az ezer év sokba megváltoztatta a helyzetkörülményeket. Tudom, hogy Katherine és Elena olyanok mint tűz és víz, és így enyhén szólva se jönnek ki jól, de én nem fogok állást foglalni ebbe a vitába. Persze, biztos meglesz róluk a véleményem idővel, a hozzáállásom, de jelenleg csak magamra és a feladataimra fókuszálok. Mert néha az embernek önzőnek kell lennie, mert csak így élheti túl. Az már más kérdés, hogy nincs nagyon senkim amivel megoszthatnám az örömöm, bánatom. Egyedül vagyok, már évek óta. Voltak társaim, partnereim néha még megpróbáltam szerelembe is esni, de valahogy sose tudtam kikötni senki mellett. Menni, menni és menni - ebből áll az egész életem. Hogy ragadhatnék én így le egy férfinál?
Persze, kíváncsi vagyok a Salvatore testvérekre is. Miért oly' híresek ők? A Petrovák nagyon kiszemelték őket, én se maradhatok ki a sorból. Meg hát. Hírek szerint mindkettőjüknek helyes pofija van, miért szalasszam el a lehetőséget, és magam is megpillantsam miről regélnek egyesek?
Elena arca viszont minden pénz megért. Ugyan ilyenre számítok a fél lakosságtól, és meg kell mondjam élvezem. A hirtelen belépőim mindig is tökéletesek voltak. Bár meg kell szoknom, hogy valahányszor csak megjelenek, mindig megkapom a Katherine vagy Elena felismerést. Remélem idővel hozzászoknak, hogy egy harmadik nevet is meg kell szokniuk egy ugyanolyan archoz. Kénytelenek lesznek.
- Nagyon örülök. - mosolygok halványan, mintha észre se venném a sokkot ami éppen érte. Megtiszteltetésnek kéne vennie, hogy benne van az elsők között akiknél tiszteletemet teszem. - Ha esetleg behívnál, örömmel mesélnék neked egyesmást. Tudod, elég furcsa lenne ha a szomszédok meglátnának nem? - bökök a szemben lévő házra, ahol egy néni leskelődik az ablakból, árgus szemekkel figyelve mi történik Gilberték verandáján. Hiszen elvileg a város csillaga halott - elég furcsa lenne, hogyha hirtelen kettő lenne belőle nem?
- Tudod, bár Esther határozottan egy ribanc, legalább szavatartó fajta - jegyzem meg csevegő hangnembe, és megvonom a vállam. Hát igen az egyességünk. Ezer évig tiltott el a fiaitól, de azaz idő már egy ideje lejárt, és ha azt hitte, hogy ezalatt valaki elintézett hát nagyon tévedett. Remélem megrohad a koporsójába, bár a lelke már menthetetlen. Egyetlen jó tette csak az volt, hogy Victort biztonságba helyezte, de a gyűlöletem felé egy cseppet se apadt el. Én vagyok a legrosszabb rémálma - nem hiába hagytam hátra annyi álmatlan éjszakát.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Előszoba és lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és lépcső   Előszoba és lépcső EmptyPént. Május 25, 2012 7:56 am

Tatia & Elena

Alig bírok kinyögni egy-két szót. Egyszerűen nem tudom, de még csak nem is sejtem, hogy hogy kerülhet ide. Mért nincs koporsóban, mért nem halt meg? És miért van egyáltalán itt? Mit akar tőlem?
Kérdések tömkelege merül fel bennem, amit így ismeretlenül is rázúdítanék, de tudom, hogy az nagy illetlenség lenne. Annyi tisztelet pedig azért még van bennem, hogy ne támadjam le ilyen hamar. Viszont az kérdéses, hogy be akarom-e hívni a házba. Katherine után nem igazán bízom az olyan külsejű nőkben, mint én.
- Én is örülök. - biccentek, majd mikor folytatja a mondandóját, miszerint be kéne hívnom, elismerem, hogy tényleg igaza van. Ha meglátják a szomszédok, hogy két Elena van, akkor aztán elterjesztik a városban, hogy Gilbertéknek ikreik vannak, csak ezt eddig nem tudták. Igazándiból jelen pillanatban ez lenne a legkisebb problémám. Kit érdekelne, mit rebesgetnek rólam Mystic Fallsban? Elég problémám van így is...
- De, igazad van. Gyere be. - állok félre az ajtóból, miközben kezemmel befelé mutatok. Megjegyzésére felvonom a szemöldököm.
- Valamiben egyetértünk... - jegyzem meg magam előtt. Esther tényleg egy ribanc. A szavahihetőségét már megkérdőjelezném. Miután meg akarta ölni a gyerekeit, arra még azt mondtam, hogy oké, mert velem is jót tett volna. Na de amit Alaric-kal tett, hiába mondtam neki, hogy hülyeség, megtette. Pedig régebben pedig biztos azt mondta volna, hogy nem tenne ellenem semmit. Hát tessék, most miatta is itt tartok. Igazából elég sok mindenki az okozója annak, hogy vámpír lettem akaratom ellenére. Ha elkezdeném sorolni, talán egy fél órát minimum eltartana.
- Menjünk talán a nappaliba. De... mért jöttél? - nézek rá érdeklődő tekintettel, miközben a nappali felé vezetem. Remélem nem azért jött, hogy megöljön, vagy valami, bár azt sem bánnám, ha végezne velem. Na jó, most már azért kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy vérszívó lettem, de...
- Megkínálnálak... egy kis vérrel? De sajnos nincs itthon. Még nem teljesen szoktam hozzá ehhez az életmódhoz. De valami italt esetleg? - kérdezem érdeklődve, miközben a kanapé felé mutatok neki, hogy nyugodtan üljön le...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előszoba és lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előszoba és lépcső   Előszoba és lépcső Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előszoba és lépcső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Játéktér :: Lakások :: Gilbert Ház-
Ugrás: