Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Bárpult                 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Bárpult                 EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Bárpult                 EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Bárpult                 EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Bárpult                 EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Bárpult                 EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Bárpult                 EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Bárpult                 EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Bárpult                 EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Bárpult                 EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Elena Gilbert
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Klaus
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Avril
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Daniel Preskott
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Jensen
Bárpult                 Vote_lcapBárpult                 Voting_barBárpult                 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Bárpult

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Bárpult    Bárpult                 EmptyHétf. Május 14, 2012 5:05 am

Bárpult                 2lj5iqu
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
Katherine Pierce
•• Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 26
Age : 548
Tartózkodási hely : ✘ ahol sose gondolnád.. ✘

Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult                 EmptyHétf. Május 21, 2012 1:51 am



To; Stefan


A taxi letért az autópályáról, s egyenesen Mystic Falls felé vettük az irányt. Rég nem voltam „itthon”, ha ez egyáltalán annak nevezhető. Ha jobban belegondolok a dolgokba akkor igen, hisz itt él a kedvenc testvérpárom, és a drága vámpír hasonmásom.. Az életük nagyon felpöröghetett, amióta elhagytam a várost. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha visszakerülök ide. De most Klaus halálával, minden egyes percét kiélvezhetem az életnek. Az út alatt kifestettem vérvörösre a körömlakkomat, és a hosszú göndör loknimmal játszadoztam. Vajon most Elena melyik Salvatore-ral enyeleg? Nehéz szegénynek, két ilyen jó pasi mellett. Ott kéne őket hagynia, s a szívtörött fiúk pedig egyenesen a karjaim közé esnének. Szép is lenne így az élet. Gondolataimból akkor eszméltem fel, amikor a sofőr megkérdezte, hogy hova vigyen.
- A Mystic Grillbe. – feleltem nem törődően. Rengetegen vannak ott, ha legalább visszatérek a városba, akkor legyen egy nagy belépőm. Bár a múltkorit nem lehet felülmúlni. Ahogy átvertem Damon-t.. Bárcsak láttam volna az arckifejezését, mikor rájöttm, hogy nem is drága Elenával csókolózott. Utána pedig a Lockwood birtokba is szép jelenetet csaptam. Beértünk a város szívébe. Az épületek még mindig ugyanolyan lepukkantak voltak, mint anno pár hónappal ezelőtt. Halandó szemmel gyönyörűnek tartanék, de szerintem szörnyű. Bár én több évszázadot megéltem. A mai embereknek fogalmuk sincs arról, hogy mi szép és mi nem. Leparkolt a Grill előtt, s a farzsebemből kihúztam két százast.
- Tartsa meg. – szálltam ki a kocsiból, rég nem voltam ilyen kedves.. Fúj.. mi történt velem? Szerencsére a bőröndjeimet már elintéztem, szóval most nem kell cipelnem vagy hatot. Felsétáltam a lépcsőkőn, riszálva magamat, minden egyes elhaladó férfira rákacsintva. Ha rajtam múlik, Elena lesz a város csitrije. Körbenéztem, mielőtt beléptem volna, és egy ismerős arc jelent meg nem messze előttem. Azt az arcot bárhol kiszúrnám. Tökéletes állcsontozatával, zöld színben pompázó szemeivel teljesen eltér az átlagtól.
- Stefan. – jelenik meg egy cinkos vigyor az ajkaim szélén, s odasétálok hozzá. A csípőmre helyezem a kezemet, hátravetve a hajamat. Nem tervezem beadni neki, hogy Elena vagyok. Szerintem a „barátnője” nem tért át ilyen hamar a fekete szűknacira, csipkés felsőre, és a magassarkúkra. Lemerném fogadni, hogy még mindig trapéznadrágot hord, és állandóan a haját vasalja. Stefan egy cseppet se változott a hónapok alatt. Emlékeztet arra, hogy az elején miért is szerettem belé.. Gyorsan elhessegettem a gondolatot, és újra szóra nyitottam a számat.
- Hallottam Klaus elpatkolt, gondoltam visszatérek a városba. Úgyis hiányoztál nekem. – egy pillanatra az ajkaim egy angyali mosolyra görbültek, s bájos pillantást vetettem rá. A legtöbb férfit evvel a nézéssel simán az ujjaim köré tudom csavarni, de vannak kivételek. Például Stefan, akinek a szíve csakis egy lányért dobog.. És ő nem más, mint a híres Elena Gilbert. Bár szerintem nincs semmi vonzó abban a lányban, Lemásolta a testemet, és kihasználja az előnyeit, ilyen csodálatos női alaknak. Ami persze az enyém, és nem az övé! Biztos vagyok abban, hogy meg fogom keseríteni az életét, most hogy vámpírrá vált. A hátrányát fogja megtapasztalni, már pedig avval, hogy az egyik legjobb barátja gyilkosává fog válni. Vajon ki legyen az áldozat? Jeremy az öcsi? Sajna, van neki az a kis csicsás gyűrűje. De még mindig ott van Matt.. Sosem tudott az a fiú túl lépni a hasonmáson, ergo bedobhatom magamat, elcsalogatom, és az egész meg lesz rendezve.
- Gondoltam kettőnkről, míg távol voltam. – tettem egy lépést feléje, csökkentve a köztünk lévő távolságot. Mutatóujjamat végig húztam a mellkasán, játszadozva vele. Ezt soha nem fogom megunni. – De látom, te még mindig csak Elena Gilbert után koslatsz. – forgattam meg a szemet, és egy pillanatra eljátszottam a szívtörött, megbántott lánykát. Meguntam a szerepemet, és a fejemmel a Grill felirata felé intettem.
- Gyere igyunk egyet, látom te is változtál. – kezdtem el a Grill ajtaja felé menni. Úgyis tudom, hogy követni fog.. Hisz ő is ide tartott. Miért a baj abban, ha két régi jó barát összeül, s együtt isznak? Persze, engem nem ez a terv motivál. A kedvességem mögött ott rejlik az igazi énem, aki alig várja, hogy lecsapjon az áldozatára. És a mostani áldozatom Stefan Salvatore..
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
•• Vámpír
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 12
Age : 177
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult                 EmptyHétf. Május 21, 2012 6:10 am

Sok minden történt itt Mystic Fallsban, amiket nagyon nehéz felfogni. Klaus meghalt. Ennek örülnöm kéne, nem? Így kéne, hogy legyen. De ő mégis a barátom volt, mint ez nem rég kiderült. Nem is tudom, miért is érdekel. Hisz bántotta Elenát. Megölte őt. Nem fogom ezt neki megbocsátani, de akkor is valamennyire a barátom volt. És ha már Elenánál tartunk, el sem hiszem, hogy vámpír lett. Az én Elenám. Pedig ettől óvtam, amennyire csak tudtam. Bonnie is nagyon óvta ettől és Elena sem akart magának ilyen sorsot. És nem utolsó sorban itt van még Rick is. Esther varázslata miatt, mikor Elena meghalt ő is vele halt meg. Az iskola még egy történelem tanárt vesztett, én meg egy barátot. soha nem akarom, hogy bárki más is így érezzen. Még az ellenségemnek sem kívánom ezt. Apropó ellenség. Na ki szólít meg? Hát ki más, mint Katherine Pierce. Most szállt ki egy taxiból és nincsenek nála csomagok. Biztos nem akart cipekedni így azokat már elintézte. Ahogy ismerem biztos volt vagy 10 bőröndje. Elindult felém olyan Katheirne-es kihívó mozdulatokkal. Sosem változik ez a nő, pedig lehet, hogyha egy kicsit megváltozna bárki az övé lehetne. Bár ő így is megszerez bármik magának.
-Hello Katherine. Hogy-hogy itt vagy? Azt hittem élvezed a Klaus nélküli életed, valahol máshol.-elmondta azt indokait. Persze Klaus halálhíre, már hozzá is eljutott. Én hiányozni neki? Az lehetetlen! Katherint más nem érdekli csak ő maga. Persze Kathrine elővette az angyali mosolyát, aminek persze bárki bedőlt volna, de zet nekem már előtte 1864-ben. Kath hamar rájön, hogy ezzel nem vesz le a lábamról, így hát azt mondja, hogy gondolkozott kettőnkről míg nem volt itt. Meglepődöm egy pillanatra mikor Katherine végig húzza az ujját a mellkasomon. Egy pillanatra elfelejtem, hogy ő Kathrine és nem veszem el a kezét. Aztán eszembe jut Elena, hogy mennyire szeretem és sosem tennék olyat amivel megbántanám őt. Már épp rá akarok szólni mikor ő szólal meg előbb. És eljátssza a törött szívű, megbántott lányt. Azt mondja változtam.
-Hát én lehet, hogy változtam, de te nem. Mindig is ilyen voltál.-mondom neki de ő már közben elindult a Grill felé. Mivel én is oda indultam, hogy iszom, ezért utána megyek. Mi baj lehet belőle?
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
•• Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 26
Age : 548
Tartózkodási hely : ✘ ahol sose gondolnád.. ✘

Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult                 EmptyHétf. Május 21, 2012 8:53 am


To; Stefan


Megforgattam a szememet azon, amit mondott. Kérem.. én mindenhol élvezem az életet! Akárhova beteszem a lábamat, ott engem istenítenek. Ezért szép az én életem, bár.. vannak olyan dolgok, vagy bizonyos személyek, akiket nem kaphatok meg. Őszintén szólva ez bosszant. Nem tudom, talán Stefan-ben egyedül a kihívás fogott meg? Mivel ő állandóan udvarias, érző, gyenge volt. Damon meg egyből rám vetette magát, és nem hátrált meg a vér látványától. Jókat mulattunk, de nem volt benne az a fajta akció, ami Stefan-ban pedig megtalálható.
- Lehet, hogy Klaus miatt már nem kell aggódnotok, de hallottam, hogy a drága kis Elena is közénk tartozik. Gondoltam itt az ideje jobban megismerjem őt. - húztam egy ördögi vigyorra az ajkaimat. Persze, egyáltalán nem állt tervemben ilyet tenni. Tönkre akarom őt tenni. Azt akarom, hogy megbánja, hogy vámpírrá változott. De nem végeztem még. Időközben Stefan-nak is ejtek egy-két gúnyos megjegyzést, amiért őt választotta helyettem. Azért mégiscsak fájt legbelül, valahol..nagyon..de nagyon.. mélyen. Ahol elvileg a szívemnek kell lennie, de helyette csak üresség található.
- Tényleg, választott már köztetek? Vagy hármasban szebb az élet? - indultam el a Grill felé, nem tekintve hátra. Úgyis utánam fog jönni. A pasik mindig követnek. Amint kinyitottam az ajtót megcsapott az alkohol és az izzadság szaga egyaránt. Egy apró fintor jelent meg az arcom szélén. Na, ezért nem szeretek társaságban lenni. Szerencsére voltak szabad helyek. Birtoklóba vettem egy szabad bárszéket, s Stefan is helyet foglalt mellettem.
- Hát nem szép? Két régi barát együtt iszogatnak a Grillben? - a hangomban az iróniát nagyon is ki lehetett venni. Körbetekintettem a helyiségen. Pár tekintett ránk szegődött, biztos azt hiszik, hogy Elena bevadult.. Legalább itt ismerik őt, remek, sokkal szórakoztatóbb lesz számomra! Intettem a pincérnek, aki elénk jött, hogy felvegye a rendelést. A pillantásom egy másodpercre leragadt a nyakánál. Figyeltem, ahogy a vékony, hófehér bőre alatt kidudorodik egy artéria, mely csodás kék színben ragyogott. S benne pedig folyt a számomra éltető nedű; a vér. Majd végül a szemébe tekintek.
- Nekem egy martini lesz. - adtam fel a rendelésemet, és Stefan-ra emeltem a pillantásomat. - A fiatalember pedig egy whisky-t szeretne. - szólaltam meg gyors helyette, hogy választani se tudjon. Valami azt súgta bennem, hogy megmerte volna azt tenni, hogy almalét rendel.. Én pedig inni jöttem ide, nem egy babazsúrra.
- Visszatérve az előző válaszodra, mond csak Stefan.. Te miben változtál? A nők terén nem, sikerült kifognod a hasonmást. Kár, hogy nem csak érted dobog a szíve. - gúnyoltam. Tudtam, hogy Elena az egyik gyenge pontja, és nem is félek őt felhasználni ellene. Az igazat megvallva elég jól szórakozok. Megérte visszajönni ide Mystic Fallsba. A pincér máris jött az italunkkal. Elém letette a martinit, melyben egy olívabogyó volt felszúrva egy fogpiszkálóra. Stefan elé pedig a whiskyt. Megfogtam a fogpiszkálót, és felé mutattam.
- Lassan ebből a szerelmi háromszögből, négyszög formálódik. - kacagtam halkan, és leettem róla a bogyót. Imádom az ízét, olyan keserű, de mégis egzotikus..
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
•• Vámpír
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 12
Age : 177
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult                 EmptySzer. Május 23, 2012 3:53 am

Bárpult                 Oie_rounded_corners__5__www.kepfeltoltes.hu_


Katherine tényleg nem változott semmit. Mindig az a dögös nő lesz, aki mindig is volt. Ördögi ez a nő és soha nem fogom teljesen megérteni. Régen mindent megadtam volna, azért, hogy ennek a nőnek csak én keljek. Akkoriban ott volt neki Damon is. Nem értettem, hogy minek kellünk neki mindketten, hogy miért nem tud választani. Gyönyörű nő volt és még most is szép. Mindkettőnket megkapta, de nem tudott választani, így később egyikőnk sem lett az övé. Katherine megzavarta a gondolat menetem, azzal, hogy szóba hozta Elenát.
-Miért pont most gondoltál erre? Lett volna időd. Viszont ha Elena közelébe mész, vagy bármi más módon bántod, az csak neked fog fájni.-mondtam neki mikor megláttam azt a mosolyt. Soha nem mosolyog így csak ha hátsó szándéka van. Gúnyosan megjegyzi, hogy mennyire fáj neki, hogy Elenát választottam helyette. Most is csak játssza az eszét, gondolom magamban és a szememet forgatom. Karherine összetörte a szívem, mikor kiderült, hogy csak megigézett és azért szerettem. Evvel a húzásával engem örökre elfelejthet.
-Ehhez neked semmi közöd, Katherine. Ez csak ránk tartozik. Tudod, itt azokra gondolok akik benne vannak ebben a "szerelmi háromszögben"-mondom kissé bunkón. Lehet, hogy nem így kellett volna, de elegem van abból, hogy mindenki tudni akarja, hogy mit történik az életemben. Katherine ironikus megjegyzése miatt még dühösebb leszek.
-Szépnek szép lenne, csak egy a bökkenő! Mi nem vagyunk barátok..mondom és közben már bementünk a Grillbe és leülök Katherine mellé. Kér egy martinit és kérni akarok én egy whiskeyt, de ő előbb kér a nevemben.
-A nők terén is változtam. Lehet, hogy külsőre olyan, mint te, de a jelleme más. És már nem az vagyok, mint aki voltam mikor utoljára itt jártál. Megint vannak érzéseim, de nem hagyom, hogy eluralkodjanak rajtam.-meghozza a pincér az italokat Bele iszom az italomba, majd majdnem kiköpöm mikor Katherine megszólal.
-Ezt meg hogy érted? -kérdezem kissé meglepődve.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
•• Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 26
Age : 548
Tartózkodási hely : ✘ ahol sose gondolnád.. ✘

Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult                 EmptySzer. Május 23, 2012 4:59 am


To; Stefan


Hát, erre nem számítottam. Még így majdnem 500 évesen is érnek meglepetések. Ki hitte volna, hogy miután visszatérek az egyik kedvenc városomba az első dolgom az lesz, hogy Stefan-nal iszogatok? Amúgy tetszik ez a helyzet, bár egy valamit hiányolok.. A tekintetét, még 1864-ből. Akkor úgy pillantott fel rám sötét zöld szemeivel, mintha én lennék az egyedüli nő számára, sőt a világon. Szerelmes tekintetét sosem fogom elfelejteni, még ha meg is igéztem, hogy ne féljen tőlem.. Muszáj volt, vonzódtunk egymáshoz, de miután megtudta a titkomat, nem bírt vele megbirkózni. Nem úgy, mint a bátya, aki igézés nélkül is elfogadta a tényt, hogy embereket öldösök, hogy életben maradhassak. Kérdőn felvontam a szemöldökömet.
- Oww, Stefan.. Ez most egy fenyegetés akart lenni? - pillantok rá féloldalasan, és egy kárörvendő mosoly kíséretében belekortyolok a martinimbe. Lehunyom a szememet, és élvezem, ahogy a mardosó alkohol végig csordul a nyelőcsövemen. Ha ember lennék az biztos, hogy a májam már rég feladta volna a szolgálatot. De szerencsére az ilyenektől nem kell tartanom. Mert halhatatlan vagyok.. Megforgattam a szememet azon, amit mondott. Ismerem ezt a hangnemet, szerinte így meg tud támadni, de nem.. Ehhez sokkal több kell, hogy én valami "fájdalmat" érezhessek a lelkemben. Feltéve, ha nekem van olyanom.. Amit kétlek.
- Jaj, ne légy ilyen mufurc. Jobban hangzana, ha azt mondanám, hogy régi szeretők? - vigyorgok magam elé. Imádom húzni az agyát. Ez az egyik legjobb, és egyben legidegesítőbb tulajdonságom. Ha, valaki ilyesmit művelne velem, az biztos, hogy 10 percig tovább nem bírná, mert megölném.. De jelenleg azon az állásponton vagyok, hogy az életet élvezni kell, hisz Klaus már nincs az élők között.
Meglepődtem, azon amit mondott. Egy ideig nem is szólaltam meg. A gondolataimba burkolóztam, s el is felejtettem, hogy jelenleg egy csevegést folytatok Stefan-nal. Bár, ha úgy nézzük tisztelhetne engem, hisz én változtattam vámpírrá. Nélkülem halott lenne már rég. De én megadtam neki és a bátyának az örök élet lehetőségét. El is fogadták, de azért némi tiszteletet mutathatnának irántam, nem? Különböző gondolatok cikáztak össze-vissza. Visszatért a rég nem látott 1920-as beli ripper énje? Soha nem láttam még úgy Stefan-t. Érzelemmentesen gyilkolt, nem volt bűntudata, két lábon járó ételhordóként tekintett rá az emberekre. Egy kis idő után újra szóra nyitottam a számat..
- Nocsak, megtört a jég? Újra 1920-at írunk? - fordítottam felé a fejemet, s rákacsintottam. - És mesélj akkor erről az új énedről. Még mindig a mókusokat irtod ki, vagy legszívesebben lecsapolnád a pincérnőt is? - tekintettem a szőke hajú pincérnő nyakára siklik. Finom falatnak tűnhet, úgysem vadásztam még Stefan-nal. Jó móka lehetne, legalább így is közelebb kerülnénk a másikhoz. Ismét majdnem elnevettem magamat az arckifejezése láttán, mikor a szerelmi négyszöget említettem meg.
- Kérlek.. Elenának ott van Damon. Te pedig nem lennél itt velem, kettesben, iszogatva együtt a Grill-ben, ha nem éreznél valamit irántam. Ne tagadd Stefan.. Tudom, hogy sosem bírtál kiverni a fejedből. - vonom meg a vállamat, s kiittam az utolsó kortyot a poharamból. Intettem a pincérnek, hogy hozzon egy újabb kört..
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
•• Vámpír
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 12
Age : 177
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult                 EmptyPént. Jún. 01, 2012 7:59 pm

Bárpult                 Oie_rounded_corners__6__www.kepfeltoltes.hu_

Nem, hittem volna, hogy Elena átváltozása után itt fogok inni Katherinel. A legvadabb álmaimban sem gondoltam volna erre. Mindegy itt vagyunk. Ha már elkezdtem vele beszélgetni, bunkó dolog lenne csak úgy itt hagyni, bár megérdemelné.
-Nem fenyegetlek Katherine. Nem a te szokásod a fenyegetőzés?-ezt csak költői kérdésnek szántam. Ezt a mosolyt már régóta ismerem. Katherine mindig is kárörvendő volt, lehet, hogy ezt is szerettem benne akkoriban, még ha meg is voltam igézve. Azokban az időkben Katherine volt a mindenem, akkor fontosabb volt, mint a családom. Fura most erre gondolni, de ez igaz. Beleiszom a whiskymbe és csak élvezem, hisz már egy ideje nem ittam. Fontosabb dolgaim is voltak, mint az ivás.
-Régi szeretők? Nagyon régi szeretők inkább.-mondom neki egy kis gúnnyal a hangomban. Katherine nagyon gondolkodóba esett. Vajon most min gondolkozik? Valami terven? A múlton, vagy talán valami teljesen máson? Egy kis idő után ő szólal meg és szóba hozza az 1920-as éveket. Miért hozza fel mindig valaki azokat is időket? -Akkor volt a legrosszabb korszakom, tudom. Miért kell ezt folyton felhozni?-komolyan nem értem, hogy miért csinálják, ezt velem.
-Katherine attól még, hogy normális emberi vért iszom nem biztos, hogy egyből rávetném magam a pincérnőre.-ezek után azért megnézem a pincérnőt, hogy miért is őt szúrta ki, hisz sokan vannak a Grillben. Egy szőke hajú, vékony lány, nincs benne semmi különleges, bár elég szép nyaka van. Nem gondolhatok erre, ezt ki kell vernem a fejemből. Nem fogom hagyni, hogy emiatt újra olyan legyek, amilyen nem akarok lenni.
-Azt hiszed azért vagyok itt most veled, mert még érzek valamit irántad. Ebben igazad van, de nem jó érzéseim vannak irányodba. És igen nem tudtalak kiverni a fejemből, mert mély sebet hagytál bennem.-kicsit gonosz volt amit mondtam és nem is érzek így teljesen de nem tudhatja meg. Valami mindig vonzott benne, sosem tudtam, hogy mi az, de vonzz még mindig, ennyi év után is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bárpult                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult                 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bárpult
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Játéktér :: Belváros :: Mystic Grill-
Ugrás: