Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Rosalie Smith 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Rosalie Smith EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Rosalie Smith EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Rosalie Smith EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Rosalie Smith EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Rosalie Smith EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Rosalie Smith EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Rosalie Smith EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Rosalie Smith EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Rosalie Smith EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Elena Gilbert
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Katherine Pierce
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Klaus
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Avril
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Daniel Preskott
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Jensen
Rosalie Smith Vote_lcapRosalie Smith Voting_barRosalie Smith Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Rosalie Smith

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosalie Smith
•• Hibrid
Rosalie Smith


Hozzászólások száma : 1

Rosalie Smith Empty
TémanyitásTárgy: Rosalie Smith   Rosalie Smith EmptySzomb. Május 19, 2012 11:06 pm


I've been losing sleep,
I've been keeping myself awake,
I've been wandering the streets,
For days and days and days,
teljes név
ROSALIE AMELIA SMITH
kor
huszonöt
becenév
Rose
faj
BOSZORKÁNY
születési idő és hely
1987.06.11 || Ramsey, Man-szigetek
play by
olivia wilde

||2002; Castletown, Man-szigetek||

- És mond csak Rosalie, hogy telt a mai napod?
Az orvos elmosolyodik és rám néz. Mindig ugyanazokat az átkozott kérdéseket teszi fel. Azt hiszi, hogy majd egy nap belátom, hogy ez tényleg hasznos. Milliókat keres azon, hogy itt ül és három szót felír egy papírra. Én is ilyen állást akarok majd nagykoromban. Persze, nem egy elmegyógyintézet falain belül. Az orvos vár rám, képes lenne egész éjszaka itt ülni abban a hitben, hogy egyszer felelni fogok. Vagy várjunk csak, nem is, nem maradna, mert sürgősen el kellene mennie megdugni az egyik nővérkét. Tizenöt éves vagyok, nem egy pólyás. Tisztában vagyok azzal, hogy ami ennek az intézetnek a falain belül zajlik, az botrány és ha kiderülne, akkor hatalmas dolgok történnének. Ben a terem másik oldalán ül, szemben velem és folyton idebámul. Szeretném magamhoz ölelni és megsúgni neki, hogy bármi is történjen, én vele vagyok. Szeretném neki azt mondani, hogy van esélyünk arra, hogy kijussunk. Szeretném neki azt is elmondani, hogy nem vagyunk őrültek, azok a dolgok tényleg megtörténtek velünk, tehát, hogy teljesen feleslegesen vagyunk itt. Félénk pillantást vetek felé, mert félek, hogy a doki meglátja és engem is megbüntetnek, mint a többieket. És akkor olyan leszek, mint a többiek.
- Rosalie, talán valami baj van?
Az orvosnak ennyi türelme volt. Nem vár rám többet. Ha nem szólalok meg, felír valami erősebb antibiotikumot és még annyi energiám sem lesz, hogy Benre nézzek. Ránézek a dokira, aki mosolyog. Keretes szemüvege van és egyszerűen nem tudom feldolgozni a tényt, hogy egyes nők jóképűnek és vonzónak ítélik. Egyes nővérek, az intézet falán belül szinte minden orvossal összefeküdtek már. Több mint tizenöt orvos dolgozik itt és mindegyiket láttam már egy nővérrel legalább szexelni. Azt mondták, ha nem mondom el senkinek hoznak nekem csokit. Azóta felszedtem úgy két kilót.
- Nincsen baj doktorúr, a napom kellemes volt.
Próbálom menteni a helyzetet, mert ha feltűnik neki, hogy elkalandoztam, tuti, hogy azonnal a szobámba vittet. Úgy szeretnék pedig Bennel egy kicsit beszélgetni. Félek attól, sőt, egyenesen rettegek attól, hogy olyanná válik, mint amilyenek a többiek. Ha még őt is elvesztem, tényleg senkim sem lesz már. Ben az egyetlen barátom és egyetlen ismerősöm. Mindenki más elfordult tőlem, mert azt hitték, hogy őrült vagyok. De én tudom, hogy nem vagyok az és Ben is tudja. Ő is érzékelte azt, amit én. Mi ketten tudjuk, hogy nem kellene itt lennünk. Csak az emberek nem tudják. A teremben mindaddig csend van aztán, ameddig be nem ront egy nővérke. A doki nem válaszol a reakciómra, csak lázasan elkezd írogatni mindenfélét. Ez általában rosszat jelent. Amikor semmit sem írnak, akkor jókedvükben vannak és nagyjából mindenkit leszarnak. De ez most másképp van és ez nagyon nem tetszik. Az a ribanc nővérke odasétál a dokihoz, aki velem szemben ül és súg valamit a fülébe. Ez a világ legidegesítőbb dolga. Tudod, hogy miattad nem mondja hangosan, tehát vagy érint vagy még jobban érint a téma. A távolba néztem, ahol Ben ült. Valami újságot olvasott és látszólag nagyon el volt vele foglalva, de biztos vagyok abban, hogy alig várja már, hogy szabaduljak innen és beszélhessünk. Ekkor hirtelen az orvos feláll és szomorú arcot vág, bár tudom, hogy nem fogja sajnálni azt, amit mondani fog.
- Sajnálom kedvesem, de úgy tűnik, hogy kisebb gondok akadtak a balszárnyban. Holnap bepótoljuk a csevegést, most meg még van egy ki szabadidőd. Viszlát Rosalie.
Felnéztem rá végig, amíg beszélt, de el nem álltam. Ekkor nézett rám Ben és tette le az asztalra az újságot.
Vissza az elejére Go down
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Rosalie Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosalie Smith   Rosalie Smith EmptyVas. Május 20, 2012 2:54 am

Habár a karakter nem úgy viselkedett, mint amilyennek "gyártottuk", tetszett a karakterlap. Mentségedre legyen, hogy még csak 15 éves voltál, nem lehettél olyan gonosz kis bestia.
Szépen írsz, szóval biztosan nem lesz majd gond a karaktereddel a jelent is kijátszani, a játékok során.
A lényegen semmi sem változtat;


elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
 
Rosalie Smith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Boszorkány-
Ugrás: