Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Faye C. Michelle 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Faye C. Michelle EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Faye C. Michelle EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Faye C. Michelle EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Faye C. Michelle EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Faye C. Michelle EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Faye C. Michelle EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Faye C. Michelle EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Faye C. Michelle EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Faye C. Michelle EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Elena Gilbert
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Katherine Pierce
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Klaus
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Avril
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Daniel Preskott
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Jensen
Faye C. Michelle Vote_lcapFaye C. Michelle Voting_barFaye C. Michelle Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Faye C. Michelle

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Faye C. Michelle
•• Vérfarkas
Faye C. Michelle


Hozzászólások száma : 12
Age : 31
Tartózkodási hely : Fordulj hátra! :P

Faye C. Michelle Empty
TémanyitásTárgy: Faye C. Michelle   Faye C. Michelle EmptySzomb. Május 19, 2012 11:32 pm

Nem az számít, mekkorát ütsz, hanem az, mennyi ütést bírsz kiállni, hogy talpon maradj..
teljes név
Faye Cordelia Michelle
kor
tizenkilenc
becenév
Faye
faj
VÉRFARKAS
születési idő és hely
1993 január 5 – Los Angeles
play by
Taylor Momsen
Mit tettél? Hasít a tudatomba az a hang. Az a hang, ami már azóta az utamon kísér, mióta átvészeltem az első teliholdat – máig se tudom, hogy sikerült-. Nézem a szüleim testét, de nem tudok sajnálkozni. Nem érzek semmit, bűntudatot se. De akkor miért vagyok így elkeseredve, hisz mióta megtörtént ez, csak erre vágytam. Hogy ne érezzek az égadta világon semmit. Nem ez volt az első eset, de a felállás ugyanaz. Nem emlékszem, mi történt, mintha megint be lettem volna szívva, mert igen, az sosem állt messze tőlem. Sose voltam jó kislány, sőt… a közelébe se jártam. Nem egy iskolát láttam már, mert sehol nem voltak annyira engedékenyek, hogy minden hibám elnézzék. Bánt-e? Nem. Szeretnék más lenni? Nem.
- A ti hibátok.
Gúnytól csöpögő hanggal meredek a holt testekre. Ők tehetnek róla, meg az a rohadt vérvonal. Nem illetődök meg attól, hogy most azok fekszenek itt, akiknek az életem köszönhetem. Múltkor a bátyámmal történt ugyanez, azelőtt meg a tanárommal, de ez az élet rendje nem? Nem? Oh, bocsánat.
Máig emlékszem arra, mikor először öltem meg valakit teljes tudatban, pusztán önvédelemből.
Borongós este volt, a szél már szinte a háztetőket is levitte, azaz levitte volna, ha azok nem lettek volna annyira masszívak. Én megint a lázadó tinit játszottam, eszem ágában sem állt hazamenni, és jó pofizni apu ügyfelei előtt. Igen, ilyenkor tökéletesen tudjuk alakítani a mintacsaládot, de rühellem a képmutatást. Egy bárban kötöttem ki, nem számomra ez sem újdonság, hisz miért tennék másként? Az emberek, ha meglátnak, pont ezt várják tőlem, miért taposnám agyon a magukban elképzelt illúziót rólam? A hely bűzlött a tömény pia és a cigi, néhol vicces cigi szagától, mai szintén egy megszokott jelenség, ha valaki idetéved. Egyből a pulthoz mentem, a pincért meg régi ismerősként üdvözöltem, hisz az. Egy régi ismerős. Voltaképp a nevén kívül semmit nem tudok róla, és ez így van fordítva is, de egyikünk sem töri magát azért, hogy ez változzon. Az én esetemet tekintve, alapból veszett ügy lenne, mert soha semmilyen körülmények között nem beszélek magamról.
Megvolt a kötelező ivászat, a barátnőm is befutott végül, és hosszas ecsetelésbe kezdett arról, a pasik milyen gyökerek. Én sose voltam ezen a véleményen, pont úgy tekintettem rájuk, mint ők ránk. Játékszer. Vagy épp kompromisszum. Én mindig megkapom azt, amit akarok, cserébe nem lógok rajtuk, nem küldök smseket öt percenkét, sőt a barátnőjüknek se kell hívniuk. Ki is rázna a hideg. De ez az elv viszont nagyon elnyerte a másik nem tetszését, így mondhatni sose kellett túl sokat tepernem azért, hogy legyen egy jó éjszakám. A forgatókönyv szerint ők másnapra meg ott se voltak. Talán ez verhette ki a biztosítékot az ősöknél. Már indultam haza, mikor egy kéz ragadott meg, és a falnak passzírozott. Megijedtem, hisz éjszaka volt, a környéken meg egy árva lélek se. És hiába az angyalok városa ez, nem olyan veszélytelen, mint azt mások hiszik. Két szerencsém volt, az egyik, hogy részeg volt. Mata részeg. A másik, hogy volt nála egy kés, láttam, mivel önfeledten hadonászott vele az orrom előtt. És volt még egy eget rengetően befolyásoló tényező. A túlélési ösztönöm, mert nem akartam egy seggfej keze által meghalni, így kikaptam az eszközt a kezéből, és leszúrtam vele. Igazából, utána futásnak eredtem, de tudom, hogy meghalt, mert másnap már benne is volt a hírekben. Eleinte megviselt, egy gyilkosnak éreztem magam, még ha az önvédelem tetette ezt velem. Többször jártam-keltem a rendőrség ellőt, hogy feladjam magam, de annyi bátorságom nem volt…
Aztán jött a telihold, az katasztrófa volt. Órákon át kellett elviselnem a kínt, mígnem öntudatlanságba zuhantam, akkor tényleg azt hittem, elájultam, csak később derült ki, hogy koránt sem volt így…
Megrázom a fejem, és rideg, kifejezéstelen tekintettel fürkészem tovább a szüleimet.
- Most már megnyugodhattok, megszabadultatok tőlem. Ez volt az utolsó mondatom. Az előkészített bőröndöm felkapva kilépek a házból, és meg sem állok Mystic Fallsig.


Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Faye C. Michelle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faye C. Michelle   Faye C. Michelle EmptyVas. Május 20, 2012 6:52 am

Ejj Faye... Megölni a saját szüleidet? Nem szép dolog. És még bűntudat sincs?! Hát, én ehhez nem is tudok hozzászólni, hisz én azt kívánnám, hogy bárcsak még élnének. Nagyon szép összetett volt az írásod, szóval nincs más hátra, minthogy azt mondjam:


Elfogadva!


Foglalj avatart és jó játékot! (:
Vissza az elejére Go down
 
Faye C. Michelle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vérfarkas-
Ugrás: