Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Rebekah 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Rebekah EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Rebekah EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Rebekah EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Rebekah EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Rebekah EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Rebekah EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Rebekah EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Rebekah EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Rebekah EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Elena Gilbert
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Katherine Pierce
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Klaus
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Avril
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Daniel Preskott
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Jensen
Rebekah Vote_lcapRebekah Voting_barRebekah Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Rebekah

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Rebekah Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah   Rebekah EmptyVas. Május 20, 2012 2:44 am

Nekem tökéletesség kell. Tökéletesség. És aki nem nyújtja azt, amit elvárok tőle, azzal végeztem.
teljes név
rebekah mikaelson
kor
ezerharmincnégy
becenév
bekah, barbie klaus
faj
ős
születési idő és hely
978. Mystic Falls
play by
claire holt
1920. Chicago
- amikor Nik és Stef még nem voltak barátok -

- Nem tűröm el, hogy ez a... ez a Stefan Salvatore körülötted ólálkodjon! – ordította le a fejemet erőszakosan Niklaus.
Fogalmam sem volt, miért ilyen, és miért nem bír megbarátkozni a gondolattal, hogy szeretem. Szeretem azt a bizonyos Stefan Salvatore-t! És akármi is legyen, vele maradok, nem fogok az önfejű bátyámra hallgatni, aki mindig csak a maga javát akarja! Soha nem gondolt rám, mindig azt tette, ami számára kedvező. És én erre csak most jöttem rá. Ennyi idő után, ez nyitotta fel a szemem...
- Miért? Mi a bajod vele? Vagy... vagy... mit ártott ő neked? – tettem fel kérdések halmazát indulatosan, hátha valamelyik kérdés nekem kedvez, vagy nem tud rá felelni. Igazából egyik kérdésre sem adhatott valós választ, hisz’ nem is ismeri Stefant. Alig beszélt vele és semmit sem tud róla.
- Az, hogy csak kihasznál! Miért nem veszed észre, hogy azért van veled, hogy védelemre tegyen szert? – érthetetlenkedett, én pedig kezdtem megérteni, hogy mi is a baja. Félt engem... De valami mégsem olyan, mint régebben volt; Régebben, miután Nik-kel egyedül maradtunk, elegek voltunk egymásnak. Megvolt köztünk a családi szeretet, a harmónia. Nagyon jól megértettük egymást, most pedig... mintha elhidegültünk volna egymástól. Azért érzem ezt, mert tényleg így van, ezt be kell lássam. És nagyon nehéz... Bárki, bármit mondhat, ezért nem Stefan a felelős!
Hallgattam... csendben voltam, könnybelábadt szemekkel álltam a bátyám előtt és nem tudtam választ adni a kérdésére. Talán azért, mert nem akartam tovább bonyolítani a helyzetet, talán pedig azért, mert rájöttem, hogy miért viselkedik így, és miért akar elválasztani Stefantól. Viszont nem fogok igazat adni neki! Ha valaki azért van velem, mert biztonságra vágyik, az nem így viselkedik. Tudom, hogy mikor hazudnak nekem, és Ő nem ezt teszi. Ő tényleg szeret engem. Akárcsak én Őt... Niklaus viszont attól fél, hogy ha Stefan mellé állok, elveszít engem. Arra viszont nem gondol, hogy ha el akar választani minket egymástól, sikertelenül, szintén elveszít engem...
- Nem hiszel nekem... – törte meg a csendet egyre halkulóbb hangja – Emlékezz csak vissza! Te sem azért álltál mellém, mert hittél bennem, hanem azért, mert tudtad, hogy erősebb vagyok náluk. Tudtad, hogy mellettem biztonságban érezheted magad és vigyázni fogok rád! – emelte föl újra a hangját, és látszott rajta, hogy megviselte az, amit mondott. Talán még bele se gondolt ebbe... – És nem akartál arra a sorsra jutni, amelyre ők... – jött egy lépéssel közelebb hozzám és a szemembe nézett – Így van, ugye? Fontosabb neked Stefan, mint én...
Gondolkodás nélkül megráztam a fejemet, és egy krokodilkönny csordult végig az arcomon. Nik nem szívesen mutatja ezt az oldalát és, ha mutatja is nagyon ritkán. Ha valaki ismeri, az én vagyok. Nem gondolnád róla, hogy Ő ilyen is tud lenni, csak egyszerűen egy szívtelen gyilkosnak neveznéd. Nem az...
- Nem Nik, nincs igazad! Ezt te is nagyon jól tudod. Ne tedd tönkre magad, olyasmi miatt, amit csak te hiszel el! Tudod, hogy te is fontos vagy nekem, de most végre rám talált a szerelem. Miért nem örülsz inkább te is együtt velem? Ez mindenkinek jobb lenne, hidd el! – próbáltam nyugtatni Niklaus-t, de úgy látszik, ez nem érdekelte. Egyáltalán nem...
- Nem hagyom, hogy bármi is tönkretegyen minket! A családot, ami megmaradt... – mondta, majd megfordult és elment. Nem mondta, hogy hova, de tudtam, még visszajön. Biztos voltam benne...
- Te vagy az, aki tönkretette a családot... – suttogtam néhány perc néma csend után, amikor Nik már kitudja merre járt.

Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Rebekah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah   Rebekah EmptyHétf. Május 21, 2012 4:12 am

Bekah, te tudsz ilyen is lenni? Nem is gondoltam volna. Na jó, azért már volt rá példa, hogy kihoztam belőled a jó éned, emlékszel?
Természetesen


Elfogadva!



Vissza az elejére Go down
 
Rebekah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Ős-
Ugrás: