Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Caroline Forbes 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Caroline Forbes EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Caroline Forbes EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Caroline Forbes EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Caroline Forbes EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Caroline Forbes EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Caroline Forbes EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Caroline Forbes EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Caroline Forbes EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Caroline Forbes EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Elena Gilbert
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Katherine Pierce
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Klaus
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Avril
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Daniel Preskott
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Jensen
Caroline Forbes Vote_lcapCaroline Forbes Voting_barCaroline Forbes Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Caroline Forbes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
•• Vámpír
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : . Mystic Falls .

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Forbes   Caroline Forbes EmptyHétf. Május 21, 2012 3:46 am

We are different but there's some things we have in common; in our lives we all have a secret we can't tell, a dream we can't reach and a love we can't forget.
teljes név
CAROLINE FORBES
kor
tizennyolc
becenév
Care, Caroline, Szöszi
faj
Vámpír
születési idő és hely
Mystic Falls; 1993, november. 24
play by
Candice Accola
Bííp. Bííp. Bííp. Bííp.
Órák óta ültem anya ágya mellett, hallgattam ugyanazt a monoton hangot, amit a szíve adott ki. Szépen ritmusosan csengett semmi félre lüktetés nem volt benne. Ezek szerint legalább a szíve rendesen működik. Legalább az.
Hófehér márvány keze az enyémbe olvadt, én görcsösen szorítottam vékony ujjait még ő ernyedten fektette csontos ujjaim között kézfejét. Éhes voltam, már vérre szomjaztam és hatalmas önmegtartóztatásra volt szükségem ahhoz, hogy ne rohanjak ki mindent félre lökve az infúziókhoz. De anyám iránti szeretetem nagyobb volt, mint az éhségem. Az órára pillantottam. Este 7 óra. Már 4 órája feküdt kómában, féltem. Nem akartam elveszíteni úgy mint az apámat, úgy mint mindenki mást ebben az idióta kis városban ami nekem mégis az otthonom volt.
Bííp. Bííp. Bííp. Bííp.
Még mindig egyenletesen vert a szíve. A gép nem unta meg a halk csipogást csak nyomatta…de az én idegeimen egyre jobban táncolt. Egy cérnaszál választott el attól, hogy ne romboljak, hogy ne törjek és zúzzak mindent, ami körülöttem van.
Gondolataimban elmerülve egy hangos, karakteres és erős hang vert fel.
- Caroline Forbes? – nevem hallatán görcsbe rándult a gyomrom. Anya mindig becézgetett csak akkor mondta az egész nevemet ha valami rosszat csináltam és most is olyan érzésem volt, hogy én vagyok a hibás pedig igazából semmiről nem tehetek. Evangelinnel vásároltam fel a fél ruhaboltot mikor jött a hívás:

-Hallo?- Eva mögöttem viháncolt és a fejemre húzott egy idióta rózsaszín kalapot melyből ugyanolyan színű tollak meredeztek a plafon felé. Én a kezére csaptam mint egy rossz kisgyerek s ő lebiggyesztett szájjal vette le rólam a fejfedőt.
A telefonban egy pillanatig néma csönd volt majd egy kedves, lágy hang szólt bele.
- Caroline Forbes-hoz van szerencsém?-
- Őőő… igen, miben segíthetek? -
- Az édesanyja…- nem is voltam kíváncsi a többi mondandójára igazából. Ez lehet amolyan vámpír megérzés vagy csak a családi kötöttség. Halkan elhadarta anyám nevét s jött a rossz hír amitől végig futott rajtam a hideg és muszáj voltam neki támaszkodni a kirakatnak, hogy ne essek össze ugyanis eléggé úgy éreztem, hogy a lábaim cserben szeretnének hagyni.
- Melyik kórterem? -
- 2. emelet 210-es szoba. – kinyomtam a telefont és nem érdekelt, hogy mennyien látnak, hogy Eva mit szól ahhoz, hogy ott hagyom a nagy tavaszi vásárlás közepette már rohantam is a kórház felé.

- Kérem távozzon most az édesanyjának pihenésre van szüksége.-
- Nem maradhatnék bent? Csak… csak ma este. – a doktor hevesen rázta a fejét. Veszett ügy. Anyát itt kell hagynom és nem tehetek ellene semmit. Oké rendben. Legyen. De ha nem éli túl az estét lemészárolok mindenkit.
Bólintottam, és egy utolsó pillantás kíséretében távoztam a kórteremből. Táskámban kerestem a kocsi kulcsot de a kezem annyira remegett, hogy nem, hogy a kulcsot de azt sem láttam, hogy merre megyek így egyenesen egy férfi mellkasának ütköztem.
- Elnézést!- fel se pillantottam csak kutattam tovább a most feneketlennek tűnő válltáskában.
- Sajnálom ami anyáddal történt.- ez épp elég volt ahhoz, hogy végig fusson rajtam valami. Valami harag, tűz és utálat, amit már csak a hangból ítélve is tudtam: neki nincs itt keresni valója. Kék íriszeimet a férfira szegeztem akinek amúgy karakteres kissé agresszív arca most megbánást tükrözött.
- Tűnj innen Klaus!- kezében egy piros ajándék szatyrot szorongatott. Szemem meg akadt az újabb ajándékot s nem is vettem le róla egy darabig. Nem szólt semmit csak egy lépéssel közelebb lépett. Én ezzel a mozdulattal hátráltam.
- Klaus! Most menj innen és vidd a francos ajándékodat is amíg szépen mondom. Nem akarok jelenetet rendezni a kórházban.- már éreztem, hogy ujjaim fájnak az erős szorítástól mellyel a táskám fülét szorítottam. Anyám Klaus hibridjei miatt kerültek ide. Vámpírtámadás? Ugyan. Ha hibridekről van szó sokkal nagyobb a veszély.
- Caroline hinned kell nekem. Ez nem az én művem. Miért akartam volna, hogy bántsák a te édesanyádat?- ahogy nézett, ahogy beszélt szinte majdnem elhittem, hogy igazat mondd. Szinte.
- Mi okom lenne rá, hogy higgyek neked? A te hibridjeid, vissza tudtad volna fogni őket. Ha akarod. Nem akartad. És most… takarodj!- Bennem forrt minden egyes szó amit oly szívesen vágtam volna a fejéhez de nem tehettem mert egy kórházban voltunk és engem úgy neveltek…ahogy őt nem.
- Nincs igazad Caroline. És erre te is rá fogsz jönni… hamarosan.-

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Forbes   Caroline Forbes EmptyHétf. Május 21, 2012 4:00 am

Caroline, először is sajnálom, ami anyukáddal történt. Másrészt pedig csak annyit mondok, hogy sose bízz meg Klausban...
A példád összeszedett volt, hiba csak annyit, hogy néhol elmaradtak a vesszők, erre majd kérlek figyelj oda a későbbiekben. Egyébként pedig


Elfogadva!


Foglalj avatart és jó játékot! (:
Vissza az elejére Go down
 
Caroline Forbes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: