Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Lorena Burchard  5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Lorena Burchard  EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Lorena Burchard  EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Lorena Burchard  EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Lorena Burchard  EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Lorena Burchard  EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Lorena Burchard  EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Lorena Burchard  EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Lorena Burchard  EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Lorena Burchard  EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Elena Gilbert
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Katherine Pierce
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Klaus
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Avril
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Daniel Preskott
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Jensen
Lorena Burchard  Vote_lcapLorena Burchard  Voting_barLorena Burchard  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Lorena Burchard

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lorena Burchard
•• Vámpír
Lorena Burchard


Hozzászólások száma : 2

Lorena Burchard  Empty
TémanyitásTárgy: Lorena Burchard    Lorena Burchard  EmptyHétf. Május 21, 2012 9:46 pm

A GYILKOLÁSI ÖSZTÖN MINDENKIBEN MEGVAN, CSAK BENNEM JOBBAN KIÉLEZŐDIK!
teljes név
LORENA CHARLOTTE BURCHARD
kor
TIZENKILENC/ KETTŐSZÁZ NEGYVENNYOLC
becenév
LOR; LORA; CHAR> LOTTE
faj
VÁMPÍR
születési idő és hely
LONDON; 1745. FEBRUÁR. 10.
play by
EMMA ROBERTS
London köves utcáit lépkedtem a kecses, és formás lábammal az éjszaka kellős közepén. Vihar készülődött, már otthon is láttam, de nem érdekelt, szexi öltözékemet magamra vettem, ami a szokásos volt. Gyönyörű voltam, ártatlan, s bájos, kinek kell még ennél több. Ahogy felpillantottam az égre már csepegett az eső, elérkezett a vihar pillanat. Az eső csak esett, esett... s tovább esett. Nem törődtem vele, sétáltam tovább, mintha nyárias idő lenne. Remek kedvem volt, s nem akartam, hogy bárki is elrontsa. Sötét volt, vihar telepedett le a városban, én pedig már az erdőben voltam. Az út szélén megpillantottam egy járművet, a kocsi tulajdonosa ember volt, méghozzá egy férfi. Nyugodt léptekkel vonultam tovább, egyre jobban közeledtem a férfihoz, mikor ő megfordult. A kezemet a csípőre raktam, oldalra billentettem a fejemet, és bájosan elmosolyodtam.
-Szép estét! Lorena vagyok, de erre már úgy sem fogsz emlékezni. Mi járatban erre szépfiú?! -ez az utolsó csak költői kérdés volt, nem érdekelt, hogy ki mit mond a halála előtt. Gyorsan előtte teremtem váratlanul, rápillantottam igézően, egyre közelebb hajoltam, és megcsókoltam tüzesen. Kicsit hátrébb mentem, látni akartam a szemében mire kapható, és ő az a pasi volt aki mindenre, de tényleg mindenre kapható. Vámpír gyorsasággal voltam már előtte, s kigomboltam az ingét, majd amint levettem azt az ujjamat végig húztam a felső testén, ami tiszta vizes volt.
-Hm... Nem semmi test, szinte sajnálom tönkre tenni. -Mosolyodtam el, de időt sem hagyva, hogy reagáljon rá, újfent megcsókoltam a fának döntöttem, akaratlanul is elkezdett izzani körülöttünk a levegő, ő már a felsőmet vette volna le mikor megállj parancsoltam neki.
-Vigyázz mit kívánsz! -Ez volt az utolsó szavam miután a fogam a nyakába mélyedtek volna. Épp azon lettem volna, hogy megcsókolom, de inkább mentem a tervem szerint, és a nyakába mélyesztettem a fogaimat, egészen addig míg el nem vérzett, és az utolsó élet is ki nem ment a testéből. Ahogy a földön feküdt csak néztem, és leguggoltam mellé. Egy csókot adtam neki. És egy szó után elviharoztam onnan.
-Sajnálom! -Tovább mentem, egészen hazáig, már a kocsi várt rám. Miután beszálltam a kocsimba egyenesen Mystic Falls-ba mentem. Kisváros, nem bukhatok le ott, itt az ideje várost váltani is. Új környezet kell nekem. Átértem a város határát, nem rossz kis város. Ahogy megszálltam egy szállodában, és letettem a csomagjaimat, fogtam magam és kimentem az utcákra. Nem volt sok ember kint, de kíváncsi lennék arra mennyi vámpír él itt. Feldobom ezt a várost, az biztos. Új szín lesz bennünk, talán egy kis vörös, itt az ideje, hogy ebben a városban is vér tapadjon a kezemhez.
-Hm... nem is olyan vészes, de nincs valami sok élet itt. Ideje, hogy felélesszük az embereket!
Vissza az elejére Go down
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Lorena Burchard  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lorena Burchard    Lorena Burchard  EmptyKedd Május 22, 2012 2:35 am

Igazán szép szerepjátékos példa, de vigyázz, Mystic Falls-t én uralom, úgyhogy csak óvatosan Bekah-val.Razz


elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
 
Lorena Burchard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: