Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Daniel Preskott 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Daniel Preskott EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Daniel Preskott EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Daniel Preskott EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Daniel Preskott EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Daniel Preskott EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Daniel Preskott EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Daniel Preskott EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Daniel Preskott EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Daniel Preskott EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Elena Gilbert
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Katherine Pierce
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Klaus
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Avril
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Daniel Preskott
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Jensen
Daniel Preskott Vote_lcapDaniel Preskott Voting_barDaniel Preskott Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Daniel Preskott

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daniel Preskott
•• Vámpír
Daniel Preskott


Hozzászólások száma : 7
Age : 27

Daniel Preskott Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Preskott   Daniel Preskott EmptyKedd Május 22, 2012 4:35 am

"Vannak olyan csaták, amik elvesztek, még mielőtt elkezdődtek volna"
teljes név
Daniel Preskott
kor
háromszáz-negyven
becenév
Dan
faj
Vámpír
születési idő és hely
1672. Szeptember. 29. New Yorkban.
play by
Chace Crawford
1672-ben születtem New Yorkban, a Preskott család egyetlen gyermekeként. Nemesi, gazdag családból származó fiatal vagyok. Eredetiből hercegi származásom is lenne, de ez engem nem érdekelt és ezt a dolgot mai napig nem emlegettem. Tanultam Gimnáziumban illetve Egyetemen, a tantárgyak közül az irodalmat és a történelmet szeretem mindig a legjobban. Mindig lekötöttek az irodalmi könyvek és a történelmi események, ezáltal az életemet is ez befolyásolta. 10 évesen apámat majd 11 évesen anyámat veszítettem el, az egyetlen életben maradt rokonom, a nagybátyám nevelt fel. Mindaddig míg 17 évesen vámpír nem lettem. A vámpírrá válásom előtti napon a nagybátyám egy gyűrűt adott nekem, amolyan családi örökséget. A gyűrű fekete színű, a közepén egy arany kereszt van és a négy végén gyémántal van kirakva. Ezt az nap a jobb kezemen lévő ujjamra húztam fel és azóta nem vettem le, de nem is áll szándékomban megtenni. Másnap vámpír lettem, onnantól kezdve nagyon érdekelni kezdtek a természetfeletti dolgok és mindig, amikor csak tudok, utánuk nézek, vagy kutatok. A Vámpírságom kezdő szakaszán eléggé önfejű voltam és mindenbe belementem, amibe csak lehetett. Szeretem bulikba járni, csajokkal lenni, szórakozni vagy csak megszegni a szabályokat. A nagybátyám halála után már nem maradt senkim, így lemondtam az előző életemről és fel vettem a magányos fiú szerepét. Egyedüli alkatként vadászni kezdtem és lassan ragadozóvá váltam, egy kíméletlen harcossá. Megtanultam egyre erősebb lenni és meg küzdeni az emberi lényemmel. Legyőztem a vér csábítását és megtanultam kontrolálni, így könnyebb volt a vér láttára visszatartani magamat. Mindenkit, aki az utamba került megöltem, így az ellenségeimet is szép lassan eltávolítottam, ezáltal a terveimet is könnyebben megvalósíthattam. Az évek során megtanultam visszafojatni az érzéseimet, de csak néha sikerült, de mégis legtöbbször ment. Pár év alatt érzéstelenné váltam. Ami zavar az az emberi lényem, amit legyőzök, de ha kell megmutatkozik bennem. Utálom a túl érzelgősséget vagy ha a barátaimat bántani merik. Na akkor van a gond, mert rögtön végzek az illetővel. Makacs is vagyok, de nagyon, mert amit a fejembe veszek, arról nem mondok le! Imádok befolyásolni másokat és viccelődni vagy ugratni őket, ugyanakkor, ha kell tudok nagyon komoly is lenni. 230 éves vámpír voltam, amikor egy bárba mentem szórakozni és elkezdtem inni egy ember vérét, erre egy ismeretlen jelent meg előttem és csatlakozott hozzám. Ezután megismerkedtem vele és 10 év alatt összebarátkoztunk, ez idő alatt megtanított nekem fontos dolgokat. Nagyon jó barátságot kötöttünk, de Klausnak egy idő múlva mennie kellett, mert dolga akadt és azóta 100 év telt el, hogy nem találkoztunk. Talán ő az egyetlen barátom az életben, mert nem nagyon barátkozom senkivel, de aki a barátom lesz azt megvédem mindentől és mindenkitől! Nem félek senkitől sem, hisz nincs rá okom, ha kell ki állok magamért és nem félek a fenyegetésektől sem, nem ijedek meg! Ha kell bárkit megölök hideg vérrel, megbánás nélkül, kíméletlenül . Ez vagyok én, egy egyedüli magányos ember, aki éli az életét. Talán ennyi elég lesz erről, de hogy is kerülök én Mystic Fallsba?! Utazgatni kezdtem, majd rátaláltam e városra és úgy döntöttem ide jövök, itt maradok. Igaz, hogy semmit nem tudok e helyről, de meg kell néznem, egyszerűen meg kell ismernem ezt a helyet. Úgy érzem, hogy itt rátalálok majd érdekes dolgokra, leletekre, amik segítenek majd kideríteni, fénytderíteni egy rejtélyre. Ezért is jöttem ide. Már kíváncsian várom, hogy mi lesz és mi fog történi majd velem. Szóval elindulok ide és elkezdek ezzel egy új történetett.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Daniel Preskott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Preskott   Daniel Preskott EmptyKedd Május 22, 2012 7:17 am

Dan, továbbra is kérem, hogy használd a wordöt! Semmiből nem áll bemásolni a reagjaidat majd, és hidd el, így élvezetesebb lesz a társadnak is olvasni őket. A mondatot hosszát javítottad, szóval


Elfogadva!


Foglalj avatart és jó játékot! (: (És Word! Very Happy)
Vissza az elejére Go down
 
Daniel Preskott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Játszótársat keresek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: