Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Damon Salvatore  5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Damon Salvatore  EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Damon Salvatore  EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Damon Salvatore  EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Damon Salvatore  EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Damon Salvatore  EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Damon Salvatore  EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Damon Salvatore  EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Damon Salvatore  EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Damon Salvatore  EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Elena Gilbert
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Katherine Pierce
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Klaus
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Avril
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Daniel Preskott
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Jensen
Damon Salvatore  Vote_lcapDamon Salvatore  Voting_barDamon Salvatore  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Damon Salvatore

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
•• Vámpír
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 3

Damon Salvatore  Empty
TémanyitásTárgy: Damon Salvatore    Damon Salvatore  EmptyCsüt. Május 24, 2012 5:01 am

Nagyon színpadias ahogy ebben itt kiöntöd a lelkedet, tele van...hasonlatokkal.
teljes név
DAMON SALVATORE
kor
HUSZONKETTŐ
becenév
NEM KÉREK BELŐLÜK
faj
VÁMPÍR
születési idő és hely
1842. április 10. MYSRIC FALLS
play by
IAN SOMERHALDER
Ha valaki megkérdezné tőlem, mit miért teszek, akkor valószínűleg okosan bólogatnék, ajkaimra valami torz vigyort varázsolnék és vállat vonva odébb sétálnék. Fogalmam sincs, hol ütközött a nagyszerű tervünkbe akadály, mindenestre hatalmas homokszem került a gépezetbe. Az, hogy Elena vámpír lett, számomra felfoghatatlan. Vagyis az elmúlt napokban már sikerült megbarátkoznom a gondolattal, mégis furcsa érzés járja át belsőmet, valahányszor belegondolok,hogy mostantól olyan életet kell élnie, mint nekem vagy Stefan-nak.
Nem tudom,örüljek e annak, amiket akkor mondtam neki, mikor még ember volt. Hogy szeretem és bármire hajlandó lennék, csak velem legyen. A vámpírsággal minden eszébe fog jutni, minden egyes mondatomra emlékezni fog, amit valaha elfelejtettem vele. Örülnöm kéne, mégsem tudok. Tudom, hogy Stefan teljes mértékben tisztában van vele, mit érzek a barátnője iránt, ennek ellenére semmit nem tesz és ez kiakaszt. Régen foggal-körömmel harcolt érte, most viszont hagyja, hogy azt tegyen, amit akar, döntsön olyan kérdésekben, amik akár az életébe kerülnek és ettől falnak tudnék menni. Ahogy ketten tervet szövögetnek, aztán a kis tervük dugába dől, mert Elena képtelen nem a mártírt játszani. Hallgathatnának rám, ahogy most is, amikor az öcsémmel szemben ülök régi szobája ajtófélfájának támaszkodva.
-Nem hagyhatod, hogy most Ő döntsön. Nem hagyhatod, hogy meghaljon. Élnie kell vagy így vagy máshogy, de most az egyszer Stefan ne hagyd, hogy mártírt játsszon. – Fűztem össze karjaimat a mellkasom előtt és le nem vettem dühös pillantásom az öcsémről. Egy árva szót nem szólt, csak a naplóját lapozgatta, visszatette a polcra, nagyokat sóhajtott és elvett egy újabb könyvecskét. Az idegeim pengeélen táncolnak napok óta, nem vagyok képes elvilesni tőle ezt a viselkedést sem most, sem amúgy máskor. Emberi tempóban sétáltam mellé, hogy aztán a a naplót, amit a kezében szorongat a földnek vágjam teljesen erőmből, melyben benne volt minden dühöm.
-Mit akarsz, mit tegyek? Ismered, talán még jobban is, mint szeretném. – Nézett rám vádlón és lehajolt a könyvért. – – Nem erőltethetem rá az akaratom. Ha eldöntötte, hogy nem fog így élni, akkor hiába is próbálnék bármit tenni. Hiába beszéltem Bonnie-val, hogy valami igével akadályozza meg, nem tudok tenni ellene Damon és ebbe kell nyugodnod. – Dobta ingerülten helyére a naplót, én pedig a elképedve néztem végig Stefan-on. Nem hiszem el, hogy Elena megfertőzte őt is a baromságaival az életről .
-Jó, akkor maradj itt, őrlődj, siránkozz és nézd végig, ahogy megint én leszek az, aki valami tervvel áll elő. – Hagytam ott és pillanatok múlva már a kandalló előtt álltam, whisky-s pohárral a kezemben és a lángokat néztem, melyeknek éreztem a melegét.
Alaric meghalt, talán az egyetlen ember volt, akit közel engedtem magamhoz. Klaus, akitől az egész várost, de legfőképpen Elena-t akartuk megvédeni, a szemem láttára kapott lángra. Stefan pedig, az öcsém hagyja, hogy Elena maga döntsön az életéről. Annyira egyszerű lenne elmenni, megint bejárni a világot, a régi Damon lenni, aki szarik a világra, szarik mindenkire, de legfőképpen saját magára. Akit nem érdekelnek mások érzései csak a sajátjai, aki könyörtelenül kiszívja egy ártatlan lány vérét. Egyszerű lenne, mégis fájdalmas. Mert van valaki, aki megölte bennem a régi Damon-t… ELENA…

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Damon Salvatore  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon Salvatore    Damon Salvatore  EmptyCsüt. Május 24, 2012 5:13 am

Jaj Damon. Az utóbbi időben gondolkodásom fő kitöltője... Mi lesz majd, ha emlékezni fogok, hogy nem Stefannal találkoztam először?(:
Jó példa, szépen megírtad, tetszik, egyszóval


Elfogadva!



Foglalj avatart és jó játékot! (velem is!!Razz)
Vissza az elejére Go down
 
Damon Salvatore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damon szobája
» Salvatore Birtok
» Stefan Salvatore
» Régi Salvatore-Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: