Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Stefan Salvatore 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Stefan Salvatore EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Stefan Salvatore EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Stefan Salvatore EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Stefan Salvatore EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Stefan Salvatore EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Stefan Salvatore EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Stefan Salvatore EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Stefan Salvatore EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Stefan Salvatore EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Elena Gilbert
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Katherine Pierce
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Klaus
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Avril
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Daniel Preskott
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Jensen
Stefan Salvatore Vote_lcapStefan Salvatore Voting_barStefan Salvatore Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Stefan Salvatore

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore
•• Vámpír
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 12
Age : 177
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptySzomb. Május 19, 2012 10:41 pm

I'm a rippah. A rippah doesn't stop!
teljes név
Stefan Salvatore
kor
Száz-hatvannégy
becenév
Stef
faj
Vámpír
születési idő és hely
1847. November 5. Mystic Falls.
play by
Paul Wesley
1864-ben megismerkedtem egy lánnyal. Kedves, aranyos lánynak tűnt de ez csak a látszat volt. Kiderült róla, hogy vámpír. Azt hittem szerelmes vagyok belé, pedig csak megigézett és, azért éreztem így. Nem sokkal azelőtt, hogy ezt megtudtam volna, a bátyám, Damon visszajött a városba. Örültem, hogy itt van, hisz szeretem őt. De aztán beleszeretett ő is Katherine-be. Ő pedig nem választott. Mindkettőnkkel játszott. De ezt én nem éreztem így akkor. Kath a mi vérünket itta. Apánk valahogy rájött arra, hogy mi is Katherine valójában, és verbénát kevert az ételeinkbe és italainkba, így mikor Kath ivott belőlem rosszul lett. Apám ekkor berontott és kihurcolta őt. Damonal mi követtük őket csak azért, hogy kiszabadítsuk a szerelmünket. Ezt sajnos apánk meghiúsította, mikor lelőtt minket. Ezek után mikor felébredtem, Emily volt az első akit megláttam. Elmagyarázta, hogy mi történik velünk. Ezek után én rávettem Damont, hogy igyon emberi vért és, ezért ő egy életre megutált. Soha nem felejtem el, azt az időszakot, mikor még fiatal vámpír voltam. Csak ittam és öltem. Nem érdekelt semmi és senki. Míg nem találkoztam Lexivel. Megtanított érezni, uralkodni magamon. Ő lett a legjobb barátom. Soha senkivel nem voltam olyan jóban. 1920-ban Chicagóba mentem. tetszett a város. Olyan... élettel teli volt. Itt ismertem meg, Rebekah-t és Klaus-t. Két elég szimpatikus embert. Rebekah annyira titokzatos és szexi volt, hogy eldöntöttem, hogy megszerzem. Sikerült is. Nagyon megkedveltem őt. Egy kedves, szeretetre méltó lány. Egy nap menekülnie kellett és Klaus minden emlékemet el tüntette magukról. Ezek után vándoroltam és néha-néha visszatértem, Mystic Fallsba. Egy nap, mikor a Wickery hídnál sétáltam láttam egy kocsit, amint a vízbe esik. Egyből a vízbe ugrottam, hogy segítsek. Egy férfi volt akit először megláttam. Ki akartam segíteni de ő a hátsó ülésre mutogatott. Ekkor vettem észre ott egy lányt. Mikor át úsztam oda, hogy kiszedem, megláttam ,hogy úgy néz ki, mint Katherine. Ledöbbentem. Egy ideig meg sem mozdultam, majd rájöttem, hogy segítenem kell nekik. Ki húztam a lányt, de már a szüleiért nem tudtam vissza menni. Ezek után el akartam menni. De nagyon vonzott a kíváncsiság, hogy vajon ki ez a lány? Elkezdtem hát a gimnáziumot. Kiderült, hogy Elena Gilbert és teljesen más személyiség, mint Katherine. Egyből belé szerettem. Soha senkit nem szerettem ennyire, mint Elenát. Ezek után szörnyű dolgok történtek. kiderült, hogy Katherine él. Klaus visszatért. Megölte Elenát, hogy megtörje a saját átkát. És ha ez mind nem lenne elég, kiderült, hogy vannak ősi vámpírok, akiktől származik a többi vámpír. Ja és ha megölünk egy ősit vele hal a vérvonala. Klaus azt állította, hogy ő teremtette a mi vérvonalunkat, de mikor ő meghalt mi nem. Szóval hazudott. De most van ennél nagyobb bajunk is. Elena vámpír lett.
Vissza az elejére Go down
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptySzomb. Május 19, 2012 10:52 pm

Kicsit hiányoltam az általános bevezető szöveget (mikor születtél, kik a szüleid stb.), de ezenkívül szépen levezetted a karakter történetét. Amikor írsz, vigyázz arra, hogy ne csak tőmondatokat használj. Egyébként:


elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
 
Stefan Salvatore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stefan szobája
» Salvatore Birtok
» Damon Salvatore
» Régi Salvatore-Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: