Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Katherine Jolicia Pierce 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Katherine Jolicia Pierce EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Katherine Jolicia Pierce EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Katherine Jolicia Pierce EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Katherine Jolicia Pierce EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Katherine Jolicia Pierce EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Katherine Jolicia Pierce EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Katherine Jolicia Pierce EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Katherine Jolicia Pierce EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Katherine Jolicia Pierce EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Elena Gilbert
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Katherine Pierce
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Klaus
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Avril
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Daniel Preskott
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Jensen
Katherine Jolicia Pierce Vote_lcapKatherine Jolicia Pierce Voting_barKatherine Jolicia Pierce Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Katherine Jolicia Pierce

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine J. Pierce
•• Vámpír
Katherine J. Pierce


Hozzászólások száma : 1
Tartózkodási hely : × a világ végén is túl

Katherine Jolicia Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Jolicia Pierce   Katherine Jolicia Pierce EmptyVas. Május 20, 2012 1:45 am

Time waits for no-one,
So do you want to waste some time alone tonight.
Don't be afraid of tomorrow,
Just take my hand,
I'll make it feel so much better tonight.

Suddenly my eyes are open,
Everything comes into focus, ah.
We are all illuminated,
Lights are shining on our faces, ah, blinded.
teljes név
katherine jolicia pierce / katerina jolicia petrova
kor
ötszáznegyvenhat / tizenhét
becenév
kath / katherine
faj
VÁMPÍR
születési idő és hely
1456. november 13. Plovdiv, Bulgária
play by
NINA DOBREV

Miközben beszélt egy pillanatra megfordult velem a világ, s újra láttam átkozottan hosszú múltam minden apró kis részletét. Nem igazán értettem, miképp válthatott ki belőlem ilyen reakciót John néhány szava. A nevetséges mentegetőzése. Titkon talán még sajnáltam is, amiért még Ő maga sem tudja, micsoda pazarlás nekem magyarázkodni. Mert bizony a szavai lepattantak rólam, elvesztek a semmiben, elégtek a szoba egyre forrósodó levegőjében. Éreztem a csontjaimban, milyen kellemetlenül érzi magát a kialakult szituáció miatt, azonban eszem ágában sem volt könnyíteni a helyzetén. Szenvedjen csak, gondoltam nyersen, egye meg amit tinédzser fejjel, meggondolatlanul főzött magának. Illetve magának és a drága Isobelnek.

Lapos oldalpillantást vetettem a férfi arcára, miközben idegességtől el-elakadó lélegzete, s zavart szavai továbbra is verték a dobhártyámat. Fel nem foghattam, miért alázkodik meg ennyire pusztán a lelkiismerete miatt. Más esetben lenéző pillantások özönét zúdítottam volna rá ezért a merőben férfiatlan meghátrálásért, ám ezúttal kötelességem volt elnézni. Hiszen ismertem már a Hasonmás jellemét annyira, hogy tudjam, a kis Elena így sosem viselkedne. Talán csak, ha az indoka merőben megalapozott. Én ennek ellenére mélységes erőfeszítések árán bár, de hallgattam és csak udvariasan hümmögtem, bólogattam miközben ő folytatta. Fél szemmel ismét végig pásztáztam a meggyötört, szürkés arc minden részletét. Nem fért a fejembe, miért nem ismer rám? Vagyis miért nem világos számára a turpisság, a mozdulataim mögött megbúvó alattomos jelentés? A halandók úgy tartják, az ember egy zsúfolt teremben is azonnal észreveszi a maga hozzátartozóját, főleg, ha a gyermekéről van szó. Nos, én éppen ezt a dogmát készültem megdönteni, s úgy tűnt, John Gilbert szívesen alátámasztaná az elméletemet. Vagy éppen megdönteni készült?

Elena jámbor, tartózkodóan kedves vonásai mögé bújva úgy éreztem, ismerem az előttem álló férfi összes titkát. Pedig ehhez nem is lett volna szükségem nevetséges álcákra, hazugságokra, tévedésekre… mindig is szerettem ismerni azokat, akikkel módomban állt együtt dolgozni. Számukra megtiszteltetés, számomra tiszta haszon – és így mindenki nyer.

Johnathan Gilbert azonban évek óta az egyetlen földi halandó volt, aki meglepetéssel bírt szolgálni nekem. Felajánlotta, hogy szemmel tartja a lányát, mikor nyilvánvalóan tudhatta, nem azért keresem fel a hasonmásomat, hogy teát szürcsölgessünk a verandán. Talán abban reménykedett, megvédheti tőlem? Nos, ha igen akkor reménytelenül elszámította magát.

A konyhakések hűvös markolatait olyan gyorsan engedtem el, mint ahogy a kezembe akadtak. Mintegy pótcselekvésként rendezgettem a konyha legélesebb darabjait, s közben udvariasan érdeklődő arcot vágtam. A férfi még mindig nem eszmélt – miért is tette volna? Évszázados munkát fektettem a megtévesztés bonyolult, ám roppant hasznos művészetébe és tudtam, ez az ajándék nem vész el az idővel nyomtalanul. S lám, meg is lett az eredménye az erőfeszítéseimnek, mégpedig nem kevesebb, mint egy apa megtévesztése, egy élet megbontása, egy viszály, aminek már nem kell sok és virágba borul…

Ajkaim finom, csöndes és nem kevésbé jóságos mosolyra húzódtak, mikor John elhallgatott.

- Köszönöm. - feleltem halkan, a hangomban valódi megbocsátás és némi beteges jóindulat csendült. Őszintén nem értettem, mi lehet ezzel az emberrel. Valóban ennyire el lenne varázsolva a kibékülés hiú reményétől? Tényleg ez az önző vágyakozás hintett fátylat a szemére?

Mikor azt kérdezte, segíthet-e, tekintetem ismét a kezemben tartott konyhakés markolatára lebbent, ám csupán másodperc töredékéig, ugyanis hamarosan ismét John arcán talált nyugalmat. A felajánlásban olyan esélyt villantott fel számomra, aminél édesebben nyilvánvalóbbat még soha senki. Szinte éreztem, ahogy a szoba levegőjében fokozódik a feszültség, amit ő generált, bár nem tudhatott róla. Féltem, ha tovább játszom a tűzzel az esetleg orvul megperzseli a bőröm, csupán ezért határoztam úgy, hogy vége.

John Gilbert számára biztosan.

Fürkésző tekintetem ismét az arcára siklott, mintha ezzel kívánnám nyújtani a percet, a takargatást, a nagy belépőt. Nos, ne várassuk tovább Mr. Gilbertet.

- Igen. - feleltem a kérdésre jól érthetően, a következő pillanatban pedig már lendült is a kés… a penge suhanásának jellegzetes hangját pedig egy mélyről jövő, rémült és fájdalommal átitatott ordítás követte. Hirtelen bíborba öltözött a világ, a konyha, a pult és az ujjaim közt tartott egyszerű konyhai eszközből gyilkossági fegyverré avanzsált tárgy is.

Vér. Vér. Vér.

Hevesen pulzálva ömlött tovább John ujjainak hűlt helyéből, miközben egy erélyes mozdulattal a konyhapulthoz löktem a férfit. Aki csak ordított… ordított… ordított…

Hidegen rámosolyogtam, s a pillantásunk első ízben találkozott igazából – John arcára pedig kiült a felismerés mindent elsöprő hulláma!

-Katherine?

A mosolyom még hangsúlyosabbá vált, s ezúttal már éreztem, ahogy az arcom megváltozik. A vér illata beitta magát zsongó sejtjeimbe, akár az alkohol, s ez a mimikámat is befolyásolta. Szemeim alatt lustán előtűntek a jól ismert repedések, amik egyértelműen nem jelentettek jót a férfi számára.

-Hello, John! - köszöntöttem kissé megkésve, fejemet kecses bájjal félrebillentve. Ujjaim közt a halálos penge megcélozta az áldozat hozzám legközelebb eső részét, a hasát. - Viszlát John.

Egy elfojtott, fájdalmas nyögés tudatta velem, hogy még mindig remekül célzok. John Gilbert arcán torz kifejezés foglalt helyet, egy haldokló tusájának megelevenedett mása az emberi vonások erdejében. Ellenállhatatlan, rabulejtő látvány az örökkévalóságban. John Gilbert legéletszerűbb megnyilvánulása, mióta csak ismerem. Micsoda pazarlás, elvesztegetni egy arcot olyan semmitmondó mosolyokra, mint az övé, mikor a kín mennyivel édesebb…

Nekem mindenképp.

A kés ezüstösen megcsillant a nyílt, vérző sebben, ami olyan elvéthetetlenül vöröslött John mellkasa alatt. Az ingét lassan teljesen meghódította az éltető nedű, s a látvány legalább annyi élvezettel kecsegtetett, mintha magamhoz vettem volna az ereinek drága ajándékát. Nem tettem. Inkább csak mosolyogtam, tisztán, bájosan és ártatlanul, egy cseppnyi vad élvezetet csempészve ajkaimra. És figyeltem, hogyan néz szembe John Gilbert a Halállal – velem.

Vissza az elejére Go down
 
Katherine Jolicia Pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine Pierce
» ✘ katherine pierce's games ✘ 'cause i only play with you..
» Katherine szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadásra váró előtörténetek-
Ugrás: