Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjáték a 4. évadtól...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Elena Gilbert 5doy7aq2x7ucf150z4a1
Mystic Falls még mindig oly rejtélyes, mint pár évvel ezelőtt; a vámpírok még mindig közöttünk élnek. De valami megváltozott;
Elena Gilbert is vámpírrá változott, ezzel megszüntetve a Petrova vérvonal továbbterjedését, így Klaus nem tud több hibridet létrehozni. De várjunk csak... Mi van Klaussal? Meghalt? Vagy még életben van? A válasz döbbenetes. Bonnie segítségével még mindig életben van, persze nem egy átlagos módon; Tyler testében él, a helyzetet természetesen kihasználva. A történet innentől a Te kezedben van. Úgy csavarhatod a szálakat, ahogyan neked tetszik, de vigyázz, a tetteidnek következményei vannak! Lehet, hogy egy sötét varázslat az utadba áll a terved megvalósításával kapcsolatban? Lehet... De abban nem állíthat meg senki, hogy regisztrálj oldalunkra, amely a sorozat 4. évadától indul.
Készen állsz? ... Akkor gyerünk, regisztrálj!
Staff
Rebekah
Elena Gilbert
Legutóbbi témák
» Előszoba
Elena Gilbert EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:34 am by Avril

» Lookwood birtok
Elena Gilbert EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:28 am by Avril

» Lookwood birtok
Elena Gilbert EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:49 pm by Jensen

» Jensen Karakter
Elena Gilbert EmptyVas. Júl. 21, 2013 9:39 pm by Jensen

» Vámpír szerelem
Elena Gilbert EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:20 pm by Avril

» Szólánc
Elena Gilbert EmptyVas. Júl. 21, 2013 8:02 pm by Avril

» Avril karaktere
Elena Gilbert EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:58 am by Avril

» 1818.California
Elena Gilbert EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:19 am by Avril

» Benzinkút
Elena Gilbert EmptySzomb. Május 25, 2013 2:08 pm by Catalina Zora Martinez

Top posters
Rebekah
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Elena Gilbert
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Katherine Pierce
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Tatia C. Petrova
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Klaus
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Faye C. Michelle
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Stefan Salvatore
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Avril
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Daniel Preskott
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Jensen
Elena Gilbert Vote_lcapElena Gilbert Voting_barElena Gilbert Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm-kor volt itt.
Bannercsere
FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok naponta a fenti bannerre, hogy népszerűsítsük az oldalt!

 

 Elena Gilbert

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
•• Staff
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Elena Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Elena Gilbert   Elena Gilbert EmptyHétf. Május 21, 2012 5:07 am

i don't want to be a vampire. I never wanted to be one...
teljes név
Elena Gilbert
kor
Tizennyolc
becenév
El, Elena
faj
Vámpír
születési idő és hely
1994. április 7.; Mystic Falls
play by
Nina Dobrev
Csak ülök az ágyamon és gondolkozom. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez történt velem. Hogy éljek vámpírként úgy, hogy sosem akartam az lenni. Megakartam öregedni, akár egy normális ember. De mint tudjuk, az életem már évek óta, pontosabban, mióta a Salvatore-ék beléptek az életembe, nem normális. Régen úgy éltem, mint egy átlagos tinilány. Buliztam, eljártam a barátnőimmel szórakozni, és még Matt is ott volt. Néha elgondolkodtam azon, hogy mi lett volna, ha nem lép be Stefan az életembe. Ha most azon aggódhatnék, hogy nem tanultam holnapra, vagy hogy ki, mit gondol rólam. És most már évek óta nem ilyeneken agyaltam, hanem egyszerűen féltem kimenni a házból. Nem tudhattam, hogy mikor és hol támad rám egy természetfeletti lény, amikről jó ideje fogalmam sem volt. Mindig is azt tartottam, hogy Mystic Falls a világ legnyugalmasabb és biztonságosabb városa. Ehhez képest most megkockáztatom azt mondani, hogy a legelátkozottabb.
Itt ülök és nem tudom mit tegyek. Egy napja bezárkóztam a szobámba, és azon kattog az agyam, hogy mit kezdjek magammal. Éljek tovább úgy, hogy utálom magam, és tudom, hogy egy olyan lény vagyok, aki embereket öl és nincs bűntudata emiatt? Vagy ott van a másik lehetőség, miszerint egy kis ideig ki kell bírnom vér nélkül, és akkor meghalok. Talán mindenki szempontjából ez lenne a legjobb megoldás. Stefan és Damon mehetne a saját útjára, és találhatna magának rendes lányt. Ezúttal hozzájuk illőt, aki lehetőleg vámpír, és nem olyat, amelyikért mindketten odavannak. Sosem gondoltam, hogy ilyen helyzetben fogok egyszer állni. Mielőtt lehajtottunk volna a hídról Mattel, azon töprengtem, hogy kit kéne választanom. Úgy volt, hogy a Salvatore-ok meg fognak halni, hiszen Klaus meghalt, és az ő vérvonalából származnak. Végül Stefant választottam. Hiszen szeretem őt. Nem mondom, hogy Damont nem, mert valamit érzek iránta. De mint már mondtam, ha talán először vele találkoztam volna...
Sosem akartam egy lenni közülük... És mégis ki intézte így az egészet? Egyrészt Rebekah. Hogy mért? Hogy megmeneküljön Ric elől, hogy inkább én haljak meg, semhogy ő. Apropó Ric. Egy újabb szeretett személy, akit elvesztettem. Nem hiába mondtam, hogy félek attól, hogy aki kisétál ebből a házból, talán már sosem tér vissza. Pár év alatt nem kevés embert vesztettem el. Jobb lett volna, ha én is meghalok? Talán valaki nagyon a halálomat akarja ott fent. Ha az első alkalommal, amikor a szüleimmel lehajtottunk a Wickery-hídról, Stefan nem húz ki a kocsiból, én is úgy végzem, mint ők. Vagy most a második alkalommal. Azért mondtam Stefannak, hogy Mattet mentse, mert nem akartam, hogy még valaki meghaljon... miattam. Fogalmam sem volt róla, hogy Meredith a múltkori rosszullétemnél vámpírvért juttatott a szervezetembe, de azt gondoltam, inkább én, mint sem Matt, aki már olyan sokat tett értem. Amikor pedig felébredtem, totál ki voltam akadva mindenkire. Szó szerint pánikba estem, és most pedig ott tartok, hogy nem akarok látni senkit addig, amíg el nem döntöm, mi legyen.
Mikor megszólal a csengő mélyet sóhajtok, és nagy nehezen ráveszem magam legalább arra, hogy megnézzem ki az. Lesietek a lépcsőn, és kinyitom az ajtót.
Stefan és Damon. Mindketten aggódó pillantásokat küldenek felém, én pedig forgatom a szemeimet. Ha a halál mellett döntök, akkor sem fogják engedni ők ketten, hogy így legyen. Egy választásom van tehát, vámpírként élek tovább...
Vissza az elejére Go down
Rebekah
•• Staff
Rebekah


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : ►Mystic Falls◄

Elena Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena Gilbert   Elena Gilbert EmptySzer. Május 23, 2012 3:52 am

Szeegény Elena... Kárpótlásul megérdemel egy elfogadást, nemde?
Tetszett az előtörténet, úgyhogy;


elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://tvd-rpg-4.hungarianforum.com
 
Elena Gilbert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gilbert-nyaraló
» Elena hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: